Widok

Wyjście z koleżanką

Hej, nazywam się Marlena i szukam fajnej przyjaciółki, chciałabym mieć taką osobę, która by wyciągała mnie na spacer, na kawę, na czekoladę, do kina, na zakupy ( a nie tylko z mojej strony jest inicjatywą) Z którą mogłabym o wszystkim pogadać, napić się piwa, pośmiać... Chciałabym chodzić na basen, na siłownię, na spacery, biegać po parku. Owszem, mam koleżanki, ale zawsze to ja muszę wychodzić z tą inicjatywą, a czasem już mam wrażenie, że się narzucam, bo mi nikt nigdy nic nie proponuję.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

> bo mi nikt nigdy nic nie proponuję

Chcesz o tym porozmawiać? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej! Napisz na marek.navo@gmail.com :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej kochana podaj proszę numer telefonu lub meila a przy okazji witam w klubie bo mam podobnie. Kasia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
marlena.rozakowska@gmail.com pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka,

jestem z Gdańska, mam 33 lata i również szukam koleżanki może z czasem przyjaźni :)
mój mail: evcia.p@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć!
Napisz na ten mail: joasiasia123456789@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hej, jestem nowa w Trójmieście. Dokładnie Gdynia, Karwiny. Też chętnie poznam nowe osoby. Skąd jesteś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć Karola, mieszkam na pograniczu Małego Kacka i Karwin w Gdyni, chętnie wyskoczę na miasto, rower itp. mam 30lat, jeśli znajdziesz wolną chwilę może uda nam się spotkać,
pozdrawiam Wiola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, dosyć znajoma sytuacja- jak sam człowiek nie będzie naciskał, to nic nie wyjdzie ze spotkania;/ Wiadomo, że każdy jest zapracowany , ale wychodzę z założenia , że dla chcącego..
w razie czego pozostawiam kontakt: seeusoon@interia.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Marlena udało się znaleźć kogoś takiego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej mam podobnie podaj meila lub tel
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam podobnie, może ktos napisać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hejka masz whats up to podaj numer albo meila to zgadamy sie na kawe bo reszta osob pisze ze chca a potem zero odzewu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Porządnego faceta po 40-tce (296 odpowiedzi)

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka...

Znajomi (10 odpowiedzi)

Cześć, zastanawiam się dlaczego ludzie zamieszczają tutaj ogłoszenia o tym że chcą kogoś poznać....

Kawa (3 odpowiedzi)

Witam Bywają tu mężczyźni po 46 roku życia? Wolni bez choroby psychicznej ;)

do góry