Widok

Wyjście z koleżanką

Hej, nazywam się Marlena i szukam fajnej przyjaciółki, chciałabym mieć taką osobę, która by wyciągała mnie na spacer, na kawę, na czekoladę, do kina, na zakupy ( a nie tylko z mojej strony jest inicjatywą) Z którą mogłabym o wszystkim pogadać, napić się piwa, pośmiać... Chciałabym chodzić na basen, na siłownię, na spacery, biegać po parku. Owszem, mam koleżanki, ale zawsze to ja muszę wychodzić z tą inicjatywą, a czasem już mam wrażenie, że się narzucam, bo mi nikt nigdy nic nie proponuję.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

> bo mi nikt nigdy nic nie proponuję

Chcesz o tym porozmawiać? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej! Napisz na marek.navo@gmail.com :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej kochana podaj proszę numer telefonu lub meila a przy okazji witam w klubie bo mam podobnie. Kasia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
marlena.rozakowska@gmail.com pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka,

jestem z Gdańska, mam 33 lata i również szukam koleżanki może z czasem przyjaźni :)
mój mail: evcia.p@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć!
Napisz na ten mail: joasiasia123456789@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hej, jestem nowa w Trójmieście. Dokładnie Gdynia, Karwiny. Też chętnie poznam nowe osoby. Skąd jesteś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć Karola, mieszkam na pograniczu Małego Kacka i Karwin w Gdyni, chętnie wyskoczę na miasto, rower itp. mam 30lat, jeśli znajdziesz wolną chwilę może uda nam się spotkać,
pozdrawiam Wiola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, dosyć znajoma sytuacja- jak sam człowiek nie będzie naciskał, to nic nie wyjdzie ze spotkania;/ Wiadomo, że każdy jest zapracowany , ale wychodzę z założenia , że dla chcącego..
w razie czego pozostawiam kontakt: seeusoon@interia.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Marlena udało się znaleźć kogoś takiego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej mam podobnie podaj meila lub tel
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam podobnie, może ktos napisać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hejka masz whats up to podaj numer albo meila to zgadamy sie na kawe bo reszta osob pisze ze chca a potem zero odzewu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Poznajmy się

Czy kobieta (40+),samotna matka może jeszcze znaleźć przyjaciela,partnera? (203 odpowiedzi)

Zastanawaim się czy to jeszcze mozliwe,aby kobieta po czterdziestce,będąca samotną matką mogłaby...

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (11 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

Szukam przyjaciółki od serca (4 odpowiedzi)

Hej mam 26lat jestem z Gdańska, z miłą chęcią chciałabym poznać przyjaciółkę, kogoś z kim dzielić...

do góry