Wiele lat zmagałam się z trądzikiem, stosowałam różne maści ale większość z nich szkodziła niż pomagała, kosmetyczki tylko mi wyciskały pryszcze, dermatolodzy przepisywali te środki co każdemu innemu pacjentowi aż w końcu po usłyszanych wielu mega pozytywnych opiniach o jedynej dermokosmetyczce w Wejherowie i po obejrzeniu jej wszystkich filmów w gabinecie oraz poradników wakacyjnych bez zastanowienia zadzwoniłam i się umówiłam na wizytę. Musiałam czekać ponad dwa miesiące - świadczy to bardzo pozytywnie o pani, gdyż do specjalistów się czeka, powiem tak - było warto! Jeszcze nikt tak długo, kompleksowo się mną nie zajął, nie kierował moim leczeniem, nie interesował, nie współpracował, ukierunkowywał jak pani Donata. Jest tak ciepłą, wierzącą osobą, bije od niej niesamowita radość ducha i pasją do pracy, jestem od niej uzależniona, jej humoru i troski do mojej osoby, mimo wyleczonego trądziku będę kontynuować zabiegi na ciało i usuwając naczynka. Pani Donatko, jest pani moją wybawczynią, moim aniołem i DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO! Dziewczyny polecające, które mnie skierowały do pani się pod tym wszystkim podpisują. Pozdrawiamy!