Widok

Wymarzone prawo jazdy.

Witam. Niedawno zaliczyłem egzamin z wynikiem pozytywnym na kat.C+E. Egzamin w PORD Gdańsk jest uwieńczeniem czasu i trudu poświęconego na opanowanie techniki jazdy zwłaszcza manewrow z zestawów egzaminacyjnych. Egzamin zdałem za pierwszym razem, nie jest to prosta sprawa , dużo szczęścia ,ale najważniejsze nauka jazdy i przygotowanie do egzaminu. Nauke jazdy prowadził i wyszkolił mnie instruktor z długoletnim doświadczeniem w zawodzie kierowcy ,profesjonalny instruktor z Ośrodka Szkolenia Kierowców P.S.P.D. Gdynia ul. Hutnicza 1. Gorąco polecam tą szkołę jazdy, która zapewne jest dumna że posiada kadrę Liderów w tej branży. Instruktor p. Andrzej który mnie uczył (ogromne szczęście ze spotkałem go na poczatku swojej drogi kierowcy zawodowego) to człowiek inteligentny z ogromna wiedza w zawodzie i nie tylko , opanowany , potrafił rozładować stres który mi towarzyszył i mnie wyszkolić, a napewno nie było mu łatwo. Dziękuję p. Andrzeju. P.S.P.D. polecam wszystkim chcącym osiągnąć wymarzone prawo jazdy i czuć się pewnie na egzaminie państwowym. Profesjonalne szkolenia , nowoczesne pojazdy , doświadczenie.
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co ty Opowiadasz.........???? Bajki Piszesz Weś sie ogarnij i spytaj ludzi z kursu "Nowy zawód Lepsza Praca" z SWPS w Gdańsku, jak ich tam traktują tych co spotkasz na Hutniczej 1, pod ich budynkiem, Andrzej może i wporządku jesteś ale Bujdy piszesz o sobie.....hehehe!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry