Widok

Wymiana ciuchow

Chełm Temat dostępny też na forum:
Czesc dziewczyny

Wiem ze taki watek juz byl, ale cos ucichlo o tym.
Mam mase bardzo fajnych ciuchow w roznych rozmiarach,niektore nowe z metkami. Chetnie bym sie wymienila z innymi dziewczynami na cos fajnego. Moze jest wiecej dziewczyn ktore tez chetnie by sie powymienialy. Wiem z doswiadczenia ze najlepiej jest sie spotkac i poprzymierzac ciuchy bo zdjecia nie oddaja calego uroku danej rzeczy.
Jestem z chelmu... moze z okolicznych dzielnic znajdzie sie jakas chetna dziewczyna do wymiany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka, mieszkam również na chełmie, chętnie skorzystam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc
to fajnie
Napisz do mnie maila aedriel@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już o tym pisałam, ale faktycznie ucichło. Też jestem z Chełmu, ale myślę że czym więcej tym lepiej, mam też sporo rzeczy po dzieciach, chłopiec 12-14 lat i dziewczynka 6-8 lat, bucików sylwestrowych nowych itp
czekamy na więcej chętnych, no i pomysł na miejsce spotkania....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pojedynczo to ja moge zaprosic do siebie. Wiecej osob sie u mnie w pokoju nie zmiesci niestety.
Wydaje mi sie poza tym ze trudniej jest zgrac w czasie wiecej osob.
No ale trzeba byc dobrej mysli ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda, zawsze jak więcej osób to więcej problemu, tu akurat ze zgraniem się w czasie, ale jak więcej osób to większy wybór i więcej możliwości że coś się znajdzie dla siebie....no trzeba być dobrej myśli, jak komuś zależy to wypracuje się na pewno jakieś kompromisy co do terminu, no i jeszcze miejsce......na razie widzę ze jesteśmy 3 zainteresowane...może ktoś jeszcze się znajdzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Łostowice

Osiedle Ambro (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury...

Quercus (14 odpowiedzi)

Quercus powstaje w południowej części Gdańska, w zielonej okolicy, nieopodal zbiornika wodnego....

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (200 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry