Widok

Wymiana śmietników

Dzień dobry.
Z dniem 1 07. Będą odbierane śmieci tylko w pojemnikach w odpowiednich kolorach ...
W związku z powyższym mam pytanie:
Czy jest ktoś kto chciałby się wymienić?
Potrzebukje żółtego, a mam szary 120 lub240 l.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam 2x niebieski 120 litrów zamienię na 1xzolty 120L i 1x zielony 120L
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Farba w spray - cuda działa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja rozmawiałam z panami ' śmieciarzami' mówili że mogą być po całości duże naklejki na śmietnikach. Zagadajcie do nich żeby się upewnić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trochę szacunku dla tych panów, bo to nie oni są śmieciarzami a osoby które je produkują, czyli Ty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przeczulony jesteś. Nie widzę braku szacunku, skoro użyty jest cudzysłów. A poza tym to nazewnictwo "zwyczajowe". Na siłę wymyślać nazwę jak Konserwatorka Powierzchni Płaskich zamiast sprzątaczka?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie trzeba wymyślać, tylko zwyczajowo, darzyć szacunkiem tak, panów co wywożą nasze śmieci jak i nie sprzątaczki a pani sprzątającej. Tyle i aż tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chce się podzielić z ludźmi co się dowiedziałam żeby każdy ich nie zatrzymywał ( chyba że ktoś by chciał się utwierdzić) a tu nagle g*wno burza z niczego.... Jeżeli tak cie uraziłam wybacz królewiczu z ogromnego pałacu w Baninie!! Nie dziw się ze potem nikt nie odpowiada na pytania, tematy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

śmieciarz
1. pot. «pracownik firmy wywożącej śmieci»
2. pot. «człowiek niechlujny, śmiecący wokół siebie»
3. pot. «człowiek gromadzący stare, niepotrzebne rzeczy»
4. pot. «człowiek wygrzebujący ze śmietników różne rzeczy»

śmieciarski śmieciara

słownik języka polskiego... czepiasz się o g*wnianą poprawność, której nikt nie potrzebuje
tak od wieków nazywa się osoby wywożące śmieci i nie ma to nic z brakiem szacunku, z resztą słowo 'skarbie' można wypowiedzieć z zerowym brakiem szacunku. Traktowanie pracowników sprzątających, ekipy budowlane czy inne które masowo spotykamy, to więcej niż 'nazwa z szacunkiem' - myślisz, że pracownicy firm wywożących śmieci mają z tym problem i sami nazywają się "asystent kierowcy samochodu wywożącego śmieci"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry