Widok

Wynajem domu

Banino Temat dostępny też na forum:
Mam do wynajęcia dom na Osiedlu Przy lesie 2. 63 m². 2000 zł plus opłaty. Od września, najchętniej na dłużej. Może być umeblowany lub nie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Poproszę email. Jestem zainteresowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie można odrazu podać adresu email UB numeru telefonu czy jakiego kolwiek innego namiaru do kontaktu? Było by zdecydowanie szybciej. I dla zainteresowanych i dla Ciebie. Może się mylę....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posty z mailami i numerami są automatycznie usuwane przez portal ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wcale nie. Widziałam już nie raz tego typu ogłoszenia. Był podawany email lub numer telefonu i ogłoszenia są do dziś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz będziemy czekali tydzień aż autor postu wejdzie i doda kolejne info odnośnie kontaktu.
Gdzie tu logika? Jakby nie można było odrazu i po sprawie. Powinien być jakiś regulamin tego forum... To nie Facebook, że wchodzisz na profil i piszesz wiadomość prywatną.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autor postu powinien mieć bana na dodawanie czego kolwiek na forum. Zadowolony dodał sobie 2 dni temu info, że wynajmie dom i co? Po co to wstawiałeś skoro nie ma z Tobą żadnego kontaktu i nie raczysz nawet nic odpowiedzieć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
63m2 dom ? Chyba barak
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ale jak Ci się coś nie podoba to nikt Ci nie każe tam mieszkać.. po co głupio komentujesz?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że to troll....
Ostatnio temat domów czy mieszkań pojawiał się często więc komuś odje****
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo to ściema jakaś a nie ogłoszenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam, ale nie oszacowałem dobrze czasu wykończenia domu i nie zdążę. Być może uda mi się wykończyć do końca września. Mój email mbsochacki na wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spier***** ! Nie potrafisz wypowiedzieć się z sensem to się nie wypowiadaj....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

tylko po co te przekleństwa? widzę u Pana/ Pani kultura na bardzo wysokim poziomie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

anonim 5.173.152.* nowy post
(56 minut temu)
Spier***** ! Nie potrafisz wypowiedzieć się z sensem to się nie wypowiadaj....

Człowieku Ciebie w chlewie matka chowała. W ten sposób do Ciebie mówiono? Patologia!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry