Widok

Wynajem

Mam dwupokojowe mieszkanie w falowcu na przyzwoitym standardzie,planuję kupić nowe na kredyt a to stare wynajmować spłacając tenże kredyt.Opłaty miesięczne są rzędu 450 zł.Obawiam się o ciągłość wynajmu,wiem,że nikt nie będzie w stanie mi tego zagwarantować.Może ktoś ma tego typu doświadczenia i na jaką cenę wynajmu mogę liczyć.Dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do 1300 zł Pamiętaj falowiec to falowiec ludzie wolą mieszkać w blokach lub wieżowcach, dlatego cena musi być atrakcyjna. Pamiętaj o 8,5 % podatku od wynajmu. I to, że za kilka lat kredyty podrożą a wynajem może stanieć bo ukraińce wyjadą na zachód, a Polska się wyludnia i będzie coraz więcej mieszkań na wynajem po babci i dziadku w falowcach i wielkiej płycie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej bo akurat poszukuje mieszkania na przymorzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry,niestety klucze od nowego mieszkania odbieram w połowie przyszłego roku,jeżeli do tego czasu nic Pani nie znajdzie to zapraszam.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę późno.życzę powodzenia.napewno szybko znajdzie pan lokatorów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ile m2?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

do góry