Widok

Wypadek na krzyżówce

Czy mógłby ktoś napisać o dzisiejszym wypadku z udziałem rowerzysty. Jechałem obok tego miejsca i nie wyglądało to dobrze. Kiedy w końcu w tym miejscu powstanie rondo lub sygnalizacja świetlna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam nie bedzie ronda tylko kolo kapliczki, tam wypadki wisza w powietrzu ze wzgledu na wyjazd z iglaka i bezmyslnych klientow parkujacych gdzie popadnie a najszczesciej blokujac chodnik lub zawezajac ruch uliczny.

Dla rowerzystow nie ma tam wogole miejsca , pomijajac fakt ze jezdza jak swiete krowy. Wojt nie inwestuje nawet w chodnik na chylonskiej gdzie korek jest kilkagodzin dzien w dzien i ludzie chodza doslownie przez pole, bo poboczem tego nazwac nie mozna. O sciezkach rowerowych w koleczkowie wiec mozna pomazyc. Na tym skrzyzowaniu dojdzie jeszcze do tragedii i to nie jednej. Ale dla wojta liczy sie tylko inwestycja w jego okolice
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie przebudowa drogi to i będzie chodnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

WYbudował rondo w Kielnie (nawet 3) i w Warznie. W Kielnie jest nawet zajednia autobusowa (z przystankami) - co prawda nie ma tam (i długo nie bedzie) autobusów - ale wszystko jest gotowe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry