Odpowiadasz na:

Re: Wypadek rowerowy

Wyhamowywać do 25 km/h?
To nie lepiej wjechać na ulicę i zjechać normalną prędkością?
Znam absurdy Polskiego Kodeksu Drogowego, dlatego na wypadek zatrzymania przez policję, mam... rozwiń

Wyhamowywać do 25 km/h?
To nie lepiej wjechać na ulicę i zjechać normalną prędkością?
Znam absurdy Polskiego Kodeksu Drogowego, dlatego na wypadek zatrzymania przez policję, mam przygotowana odpowiedź:
"przepraszam, ale przyzwyczaiłem sie do standardów europejskich...".

Dawno tamtędy nie jechałem, czy ta ścieżka nadal kończy się tak bezsensownie barierką?

zobacz wątek
17 lat temu
Flash

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry