Odpowiadasz na:

Re: Wypadek rowerowy

Reklama??? A kto to odszkodowanie wypłacił???
Jak dla mnie to jakieś naciągactwo ..

Reklama??? A kto to odszkodowanie wypłacił???
Jak dla mnie to jakieś naciągactwo ..

zobacz wątek
17 lat temu
~Autor

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry