Widok

Wypadek!!!

Czy ktoś wie coś więcej na temat wypadku z wczoraj(18.11.10), który miał miejsce na drodze do jednostki wojskowej???Czy pasażer nie żyje...????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kierowca nie żyje, pasażer trafił do szpitala ale czy przeżył? nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kierowca żyje....była nią kobieta,którą udało się pierwszą wyciągnąć z auta...była w szoku!!!Pasażer, który siedział z przodu był w najgorszym stanie...nieprzytomny z nitkowatym tętnem.Drugi pasażer...córka kierowcy była zakrwawiona....na pewno były u niej złamania....była przerażona i wołała swoją matkę.Ta tragedia była prawdopodobnie spowodowana zbyt szybką prędkością,bo kierowca wpadł w poślizg o czym świadczą ślady na jezdni i poboczu...Nie wiem czy kierowca był trzeźwy, ale kobieta ta prosiła, aby nie wzywać policji....oczywiście mogło to być spowodowane szokiem czy nawet brakiem ubezpieczenia.Wiem natomiast jedno...Paweł,który nie żyje miał by więcej szansy na życie gdyby miał zapięte pasy...Jego śmierć była prawdopodobnie spowodowana urazem głowy i przerwania rdzenia kręgowego...Pasy by go zabezpieczyły i mimo dużych obrażeń nóg były by większe szanse!!!To straszne co się stało,bo podejrzewam,że był on bliską osobą dla kierowcy...Bardzo jej współczuję tego co się stało,bo to będzie nad nią wisieć.Niech Bóg ma ich w opiece.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paweł
Na zawsze w naszych sercach :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na takiej prostej drodze aż się nie chce wierzyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Racja, różnie bywa w życiu, ale ludzie! - http://sites.google.com/site/753nwes czy coś takiego naprawdę się zdarza? Jeżeli tak, to wtedy czym się różnimy od zwierząt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Babie Doły

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

do góry