Widok
Super doświadczenie! Wynajem auta w Warszawie z https://gorentalcars.pl/ był bezstresowy od początku do końca. Samochód dokładnie taki, jak w opisie, a obsługa bardzo pomocna. Świetna jakość i obsługa klienta warto!
Wypożyczenie przebiegło bezproblemowo, a samochód świetnie spisał się podczas jazdy po Łodzi i okolicach. Doceniam przejrzyste zasady i dobrą komunikację. Polecam: https://gorentalcars.pl/
Wynajem w Łodzi przez https://gorentalcars.pl/ to była dobra decyzja. Formalności minimum, a auto naprawdę w świetnym stanie.
Każdy z nas lubi wygodę, więc najlepiej skorzystać z carshareingu. Ta wypożyczalnia Beep tak działa, dlatego po samochód nie trzeba jechać do biura, bo może ono być w pobliżu domu. Ceny są niższe, a formalności załatwia się przez internet. Flotę mają w całym kraju, więc skorzystać mogą nawet osoby z mniejszych miejscowości. Tu ich oferta z Sopotu https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-sopot/
Na dłuższy wynajem bardzo dobrze sprawdza się https://vaam.pl/. Plusem jest dostawa i odbiór samochodu w miejsce wskazane przez klienta. Możemy jeździć bez kaucji i bez limitu km. Pozdrawiam.
Mam bardzo dobre doświadczenia z http://naturikon.pl/tania-wypozyczania-aut/ możliwość wynajmu na godziny.
Osobiście współpracowałem z wypożyczalnią Premium Rental z Gdańska z powodów zawodowych i jeśli chodzi o auta luksusowe to zdecydowanie polecam. Świetna oferta można faktycznie liczyć na ich propozycje. Mają kilka aut premium od niemieckich producentów. Wszystkie auta oczywiście zadbane, wszystko można powiedzieć na tip top.