Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kejt - ocena nowy temat Polecam tę wypożyczalnie- najlepsza w Trójmieście . Tylko tam można...
~Kejt
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 kwietnia 2024

Paweł - ocena nowy temat Świetny wybór rowerów - szosowe, gravel, fitness, elektryczne i fatbike,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 kwietnia 2024

Karol - ocena Fajne rowery do wynajęcia
~Karol
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

Filip - opinia Super przygoda! Przewodnik Chris to pozytywny i świetnie odnajdujący się w...
~Filip
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 9 czerwca 2023

Maciejos - opinia Rogal na gębie! Byłem wypożyczyłem, góry zdobyłem! A na poważnie zabawa...
~Maciejos
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 8 czerwca 2023

Cherny - opinia Pełny profesjonalizm. Bardzo dobry sprzęt ale zapewniają więcej wspólne...
~Cherny
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2023

Krzysztof - opinia To chyba pierwsza w trojmiescie wypożyczalnia z elektrycznymi rowerami fullMTB
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Michał S - opinia Wypożyczalnia elektrycznych rowerów 3 City Adventure to wspaniałe miejsce dla...
~Michał S
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Przem - opinia Mapa szlaku ścieżki rowerowej eurovelo dostępna w wersji papierowej i...
~Przem
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 czerwca 2022

Przemek - opinia Dobre rowery elastyczny wynajem i cennik. Spoko polecam
~Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 czerwca 2022

Xxx - opinia Wszystko ok. Rowery nowe, sprawne, personel pomocny i powie gdzie pojechać i...
~Xxx
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 maja 2022

liu - opinia wątek zamknięty Bike Rental Rowery Dobrej jakości wycieczka Tour Był udany
~liu
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Nn111 - opinia wątek zamknięty Sprzęt jak i obsługa na wysokim poziomie:)
~Nn111
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lipca 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Moje dzieci już około 3 lata temu zaczęły stawiać swoje pierwsze "kroki" na...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Sławek - opinia wątek zamknięty Super Instruktorzy na najwyższym poziomie. Można (jeśli się chce) wiele...
~Sławek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2020

Fighter - opinia wątek zamknięty Dziś miałem problem z zakończeniem przejazdu, szybka reakcja po zadzwonieniu...
~Fighter
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

kacper - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie wole przemieszczać się hulajnogami niż komunikacją miejską,...
~kacper
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2020

matt23 - opinia wątek zamknięty Fajne hulajki i apka też. Bez jakichkolwiek problemów. Polecam
~matt23
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Nie mam do tej pory zastrzeżeń, kiedyś może cięższy był kontakt przez...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Całkiem fajny temat dla turysty wątek zamknięty Hulajnogi spoko , lecz byłem w strefie a hulajnoga się wyłączyła z informacja...
~Arek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
104

postów

95

wątków

do góry