Widok

Wyscig na AWF

witam wszystkich czy slyszeliscie cos o wyscigu na AWF ktory podobno ma sie odbyc 17 maja?? jak znacie jakies szczegoly to piszcie pozdro:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu masz wszystko o juwenaliach, i o wyścigu też coś....
http://www.scf.gda.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry