Widok

Wysokie opłaty za ogrzewanie

MŁYNIEC
Typowy sposób na "dziwny" sposób rozliczeń przy pomocy Rozdzielników ciepła firmy "Ista deprimo 3 radio net"
pokazuje nam SM Młyniec na Przymorzu .
I tu dla wszystkich wiadomość z ostatniej chwili:
Firma Ista, której podzielniki ciepła są tam zainstalowane została SPRZEDANA w końcu roku 2016 !!! ( doniosła niemiecka prasa ).
Istę kupił HOLDING - Cheung Kong Prperty z Hongkongu - za 6,7miliarda $ !!! Tak ! Tak ! za 6,7 miliarda $ !
Widzicie ile jest warta firma energetyczna wmawiająca nam co jest dla nas "dobre" ...
Tak! Tak! Tak to wygląda a nie inaczej ! I Więc o czym tu dużo dyskutować ...
Chodzi o kasę o b.b. wielką KASĘ !
W rzeczywistości sprawa ogrzewania mieszkań i opłat jest w wyjątkowo jasna bo przecież:
- Zarząd SM i urzędnicy z SM są opłacani przez nas i mają pracować dla nas, dbać o nasz interes, dbać o nasze dobro.
- Ogrzewanie klatek na maxa to wielka BZDURA i spore STRATY energetyczne !
- Grzać należy mieszkania a klatki będą automatycznie ciepłe od ciepłych mieszkań i jedynie w newralgicznych punktach
powinniśmy zostawić grzejnik dla przykładu w 10cio piętrowym budynku na 2 piętrach .
- W niektórych Spółdzielniach, czy wspólnotach (Gdańsk) pozostawiono rozliczenia w/g metrażu lub zbudowano własne
kotłownie gazowe i tam są opłaty DUŻO. DUŻO niższe, mieszkania są dogrzane a mieszkańcy zadowoleni i nie są spychani w
ubóstwo energetyczne !
- SKANDALEM są opłaty, które dzięki podzielnikom "Ista" dochodzą niekiedy do 10 krotnego wzrostu opłat za ogrzewanie
A jak to jest w ponoć najdroższej SM "Młyniec" w Gdańsku na osiedlu Zaspa ???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To trzeba pisać do sp-ni a nie na forum. Gdyby Ci wszyscy z forum napisali do Młyńca, myślę że efekt murowany a przynajmniej sp-nia musiałaby coś robić w tym kierunku. A tak kończy się na niczym . Uważam że płacicie duże pieniądze a ciepła nie ma i nie będzie bo będą warunki rozliczeń zmieniać. Piszę bo wiem jak jest w innych spółdzielniach. Ja nie mieszkam na terenie tej sp-ni. Moja sp-nia nie ma opomiarowania . Grzeję , nie mam wilgoci ani grzyba. Co roku, wprawdzie niewielkie, ale są mam zwroty (50-100zł). Szukajcie sposobu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry