Widok

Wysokość temperatury w mieszkaniu

Witam,

piszę z pytaniem do mieszkańców ulicy Damroki, Witosławy, Zwinisławy - czy wiecie Państwo jaką mają temperaturę w mieszkaniu ? Czy nie uważacie, że w mieszkaniu jest dosyć zimno ? Pytam głównie o bloki zlokalizowane przy ulicy Damroki. Pytam również czy mają Państwo problem ze skraplaniem się wody w szybach okien w mieszkaniu ?

Byłabym wdzięczna za odpowiedzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Wy nie macie tam regulowanego ogrzewania? każdy ma temp jaką chce, wystarczy zwiększyć moc grzania na termostacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytam o opinie innych mieszkańców, wiem jak jest u mnie. Jest opcja regulowania i też to robię. Niestety przy obecnych mrozach w większym pokoju temperatura utrzymuje się na poziomie 16-18 stopni, przy termostacie odkręconym na maksymalną wartość.

Chciałabym zasięgnąć innych opinii, bo nie wiem czy tylko ja mam problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o rany, faktycznie zimno :/ w tej sytuacji odważyłabym się popukać do sąsiadów i popytać, bo może faktycznie tylko Wasz kaloryfer nie działa, przy tak niskiej temp już dawno powinny być skargi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat sytuacja wygląda tak, że kaloryfer działa, ale jakoś ciepło nie trzyma w mieszkaniu. Będę to wyjaśniać.

Jeżeli ktoś również skarży się na temperaturę to byłabym wdzięczna za opinie oraz kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wielki Kack

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry