Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klientka - opinia Niestety nie polecam. Jestem bardzo rozczarowana.
~Klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 marca 2023

Magdalena - opinia wątek zamknięty Usługi na najwyższym poziomie. Miła atmosfera. Piękny wystrój. Z całą...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lutego 2022

Karina - opinia wątek zamknięty Świetny wystrój, miła atmosfera, profesjonalnie. Masaż relaksacyjny bardzo...
~Karina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Cudowny masaż, fantastyczny relaks, odpływasz. Ręce Pani Izy przenoszą w...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Kama - opinia wątek zamknięty Miła profesjonalna obsługa, po wspięciu się na górę- wyspę powitał nas...
~Kama
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Marysia - opinia wątek zamknięty Byłam w grudniu na masażu u Pani Izy, bardzo miła i kompetentna osoba. Gorąco...
~Marysia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 stycznia 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Byłam na masażu relaksacyjnym dla dwojga wraz z moim mężem, polecam wszystkim...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 stycznia 2022

Lukasz - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsluga, szeroki zakres usług! Polecam serdecznie!
~Lukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 stycznia 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo miła obsługa. polecam bardzo
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Odwiedzam ten salon regularnie. Profesjonalna obsługa, przyjemny klimat i...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Dominika - opinia wątek zamknięty Odbyłam w salonie poraz pierwszy w życiu depilacje laserową kilku okolic....
~Dominika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Dominika - opinia wątek zamknięty Salon pani Izabeli zasługuje ode mnie na maksymalne wyniki. Perfekcjonizm i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Pini - opinia wątek zamknięty Masaż byl świetny . Wspaniala miła obsługa, cudowna atmofera w środku....
~Pini
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Michal - opinia wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta. Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście. Efekt...
~Michal
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Renata - opinia wątek zamknięty Jestem w trakcie zabiegów z modelowania sylwetki u Pani Izy. Bardzo miła i...
~Renata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

Renata - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, masaż relaksacyjny wykonany profesjonalnie, miły klimat...
~Renata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

Modelowanie sylwetki i depilacja woskiem wątek zamknięty Gorąco polecam salon Pani Izy! Ostatnio wykupiłem pakiet 10 zabiegów...
~Emil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo miła i elastyczna obsługa, czysto, przyjemnie i niezawodnie.
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Korzystałam przeważnie z masaży, jednak ostatnio poddalam się depilacji...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Polecam !!!! wątek zamknięty Przemiła obsługa, jakość usług swiadczonych w tym salonie jest na wysokim...
~Ela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry