Widok

Wystawa Pająków

Wystawa Pająków Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Wystawa Pająków, 28 maja 2021 - 31 grudnia 2021 godz. 10:00 - 20:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dni otwarte ??

Fajnie byłoby stworzyć np. od 18 do 20.06 dni otwarte za 10 zł ? - frekwencja murowana !!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Bo to madka s chorom curkom... Chce mieć zniżkę i tyle w temacie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

przeciez jest kasa z 500+

to o co chodzi? Jeszcze mało?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie tylko rodziny z dziećmi

są na tym świecie i nie tylko one chciałyby korzystać z takich atrakcji. ja jestem bez rodziny, zarabiam, ale kredyt (gdzieś trzeba mieszkać) i koszty życia zjadają wszystko. od państwa nie dostaję nic, bo samotnym bezdzietnym przysługuje tylko "przywilej" dotowania innych. więc taka zniżka by była mile widziana.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecamy

Byliśmy wczoraj z dziećmi i było super:)) Pająki i (nie tylko) mieszkają w ładnie zrobionych domkach, obsługa chętnie o nich opowiada i dzieli się pasją. Potrafili nawet najbardziej bojaźliwych przekonać do potrzymania pająka Emilki na ręce. Pozdrawiamy z Torunia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

a mozna to cos przytulic ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można

Można:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można :-)

Przytulaj ale po co przepłacać? Przytul sobie teściową efekt jeszcze lepszy a kasa mniejsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy w życiu...

Jedno z "miejsc" którego nigdy nie odwiedzę...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wątpię, te jadowite co to "wołu usmiercą" są trzymane w podwójnie oszklonych terrariach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super

Bardzo fajna sprawa. Obsługa zakochana w pająkach dzieli się wiedzą i pasją :) Pajączki pięknie się prezentują i dają wiele radości małym zwiedzającym :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam

Bardzo interesująca wystawa, bardzo przyjazna dzieciom. Przemiła obsługa, polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rewelacja!

Polecam dla wszystkich. Super doświadczenie.
W życiu nie myslalam że wezmę pajaka do ręki a dzięki Pani Oldze odważyłam się.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pająki i skorpiony

Wystawa bardzo ciekawa, spora liczba różnych gatunków, dobrze wyeksponowanych. Dzieci maja możliwość dotknąć niektóre okazy a Pani Zuzia opowiada bardzo ciekawie o wystawie. Zdecydowanie polecamy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pająki nie takie straszne :)

Bardzo ciekawa , kameralna wystawa. Przemiły i kompetentny pan Lukasz , ktory potrafi zainteresować tematyka pająków chyba każdego :) dobre podejście do najmłodszych zwiedzających i niezapomniane przeżycie trzymania pająka w dłoni :) polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obrzydliwe.

j/w
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Byłem...

... jak byli w Galerii. bilety mogły by być ciut tańsze. Ale sama wystawa jest świetna. Żałowałem tylko, że nie wziąłem mocnego aparatu fotograficznego. , i ciekawostka osobista. Normalnie pająk kojarzy się mi z włochatym koszmarkiem. Tam w spokoju mogłem zobaczyć jakie są piękne, naprawdę... A brać do ręki nie powinniśmy. Nie uczmy dzieci, że niedźwiedź to sympatyczny misio bo później można zobaczyć na YT takich ludzi co idą je pogłaskać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Acha, sorki za pomyłkę. To jednak byłem w Alfie tylko na samym początku wystawy a tyle ich zaliczyłem, żem się pogubił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ️

Nowe wrażenia gwarantowane! A do tego bardzo miły pracownik robi świetne zdjęcia ;) Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna wystawa

Byłem tam dziś z rodzinką suuuuper zabawa świetna obsługa i genialna rozrywka. Nie jest to tylko wystawa ale przeżycie w świecie egzotycznych zwierząt. Pozdrawiamy Panią Olę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystawa pająków

Było super, bardzo polecam :) są nie tylko pająki, i można wziąć pajaka na rękę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

98. Urodziny Gdyni (4 odpowiedzi)

Koncert w hali Polsat Plus Arena Gdynia, uroczysta sesja Rady Miasta w Teatrze Miejskim,...

The Soft Moon (4 odpowiedzi)

Już 24 marca na deskach GTS wystąpi amerykański zespół The Soft Moon.The Soft Moon powstał w 2009...

Nocny Duathlon - Airport Gdańsk (6 odpowiedzi)

Wyścig odbędzie się w nocy z 26/27 kwietnia. To niecodzienna propozycja dla kolarzy i biegaczy,...

do góry