Widok

Wystawiam 1, bo obsługa naprawdę skandaliczna

Mieliśmy z rodziną rezerwację na poniedziałek, jedyna rezerwacja tego dnia, oprócz nas było z 15 osób. Mimo to na początku musiałam dwa razy prosić, żeby ktoś do nas podszedł. Pani miła, ale niezbyt doświadczona i pół przytomna. Kelnerka podała mi jako zamówionego dorsza, flądrę zamówioną przez teścia. Niestety pomyłka została zidentyfikowana dopiero po tym jak oboje rozgrzebaliśmy dania i okazało się, że dodatki są zupełnie inne i głupio było się zamieniać już rozmemłanym jedzeniem. Flądra była tak niedobra, że ciężko to opisać. Jak pani kelnerka przyszła zabrać talerze zakomunikowałam, że doszło do pomyłki. Nieprzytomnie mruknęła, że przeprasza i tyle (serio, ciężko zaproponować ciastko albo herbatę, żeby gość nie czuł się zniechęcony koniecznością zapłacenia za danie, którego nie zamawiał?). Normalnie poszłabym stamtąd, ale że byłam głodna, to zamówiliśmy jeszcze desery (bardzo średnie). Na koniec poprosiłam o doliczenie napiwku do rachunku, bo nie mam gotówki i tego również nie zrobiły. Nie polecam jak ktoś chce zrobić rezerwację z jakiejś okazji, bo tylko wam ją popsują. Z tego co widzę, opinie dotyczące obsługi są w dużej mierze negatywne, żałuję że sama nie sprawdziłam.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak można nie odróznić flądry od dorsza?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry