Widok

Wystrój mieszkania

Witam
Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie rozwiązania wybrać? Może mi coś polecicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mogę Ci polecić architekta który urządzał moje mieszkanie. zaproponował oryginalne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania. firma w której pracuje nazywa się Perfect Construction.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Sylwienna czy Marianna w końcu?. Ochydna kryptoreklama. Jak widzę coś takiego to chce mi się wymiotować.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

oHydna póki co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lepiej Ci z tym ze zlapales/as mnie za slowko?? Dowartosciowany/a???? Czy to jest tak naprawde ważne w tym temacie??? K*urwa skad się biora tacy ludzie......?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Perfect Construction mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą , proszę nie róbcie z nimi nic.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja co do Perfect Construction nie mam zastrzeżeń. Zawsze dawali radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zdecydowałamsię na zastowanie betonu architektonicznego który zakupiłam u tego producenta http://www.vhct.pl/ jestem zadowolona z wyboru.

Ja kocham wystrój nowoczesny i jestem za takim. Sprawdza się najlepiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz projekty aranżacji w internecie może coś Cie natchnie ewentualnie skorzystaj z pomocy architekta wnętrz.

Jak zależy Ci na fajnej, funkcjonalnej przestrzeni i optycznym powiększeniu trochę pokojów, to wybierz połączenie szafa wnękowa + proste dodatki. Jestem właśnie w trakcie przebudowy swojego mieszkania, tylko 2 pokoje, ale staram się jak najbardziej wykorzystać przestrzeń. W salonie mam np. jasne ściany, wiadomo jak działa biel, we wnęce szafę ze skrzydłami-lustrami od Indeco Wybrzeże i dodatki ciemne, w tym industrialny żyrandol (miedziany stelaż, a na nim ciemny a’la abażur), zasłony w takim ciemnobutelkowym odcieniu, kanapa ciemnosiwa, na ścianach zdjęcia w ciemnych ramach. Prosto, minimalistycznie, ale z klasą. :) Nie jestem zwolenniczką powierzania tego architektom - zabiera się sobie cała zabawę :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi przypadły do gustu realizacje Perfect Construction :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

co innego widzieć, co innego stracić tysiące!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To twoje mieszkanie ty wiesz jak ono wygląda, a jeżeli chodzi o wystrój, to najlepiej poszukać inspiracji w sieci i tyle.

Jak ozdabiasz okna, szukam pomysłu na jakieś zmiany. Koleżanka wysłała mi taki poradnik http://botaak.pl/zazdrostki-lambrekiny-i-inne-przy-ktorych-nie-mozesz-liczyc-na-pomoc-faceta/ o zazdrostkach i innych ozdobach okien. Jakie macie u siebie? Może macie jakieś zdjęcia żeby pokazać?

zobacz panele ścienne i sufitowe od http://gepto.pl/. Jeśli dobrze kojarzę na jesień dali nowy cennik

Ja mogę polecić... internet. Wybór pomysłów na aranżację jest naprawdę szeroki.

W sklepie internetowym Mirjan24 mają specjalną zakładkę: białe meble oraz nowoczesne meble. Myślę, że znajdziesz tam dużo inspiracji i fajnych mebli. Ja mam od nich do sypialni i jest wszystko ok
https://www.mirjan24.pl/844-biale-meble

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jak długo sprzedawaliście swoje mieszkania? (100 odpowiedzi)

Witam chciałabym wiedzieć jak dlugo sprzedawaliście swoje mieszkania ( liczba pokoi, metraż,...

Gdzie braliście kredyt na mieszkanie??? (50 odpowiedzi)

Jak w temacie. Gdzie teraz najlepiej brać? Gdzie nie warto? Poradzicie coś? Chcemy kupić własny...

Jakie okna polecacie? (30 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

do góry