Widok

Wytwórnie Muzyczne - gdzie?

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Witam mam pytanie odnośnie wytwórni muzycznych w trójmieście, chcę dać damo aczkolwiek nie mogę nigdzie znalezc żadnych wytwórni prosze o pomoc o np. adres , nazwe lub jakąś strone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze nie okresliles gatunku muzycznego. Przeciez label wydajacy trash metal nie bedzie nawet sluchal demowki producenta deep house (etc.). Po drugie po co Ci label w trojmiescie? Zyjemy w erze Internetu i sieciowej promocji, a artyscie czesto nie robi roznicy ze wydaje np. na hiszpanskim labelu o ile kontakt z managementem jest sensowny i nie ma dymania sie nawzajem. Dystrybucja dla debiutantow (o ile material totalnie nie urywa d.py) jest i tak na poczatku on-line.
A w ogole to debiut dobrze wydac wlasnym nakladem (again - chyba ze totalnie urywa d.pe).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hobby

Białe tango (250 odpowiedzi)

Pan mi nie odmówi Panie Redziński (?) Ćwiczenie czyni mistrza. http://youtu.be/c3_NntYhzV4

Rękodzieło, pasmanteria (4 odpowiedzi)

Hej, gdzie znajdę dobrze zaopatrzoną pasmanterię? Dopiero rozpoczynam przygodę z dziewiarstwem :)

Szukam systemu CRM (15 odpowiedzi)

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być...

do góry