Widok

Wyzysk całkowity

Witam
Byłem wielokrotnie na paintballu w tym miejscu i jest coraz gorzej, kiedyś dokładnie 2,5 roku temu nie było po pierwsze takich cen a po drugie klient stały wracał a teraz, koledzy którzy kiedyś chodzili przestali przez to że nie ma takiego czegoś jak upusty czy po prostu jakies gratisy dla gracza który przychodzi już 7 czy 8 raz.
Pan który jest sędzią jest bardzo dobrze przygotowany do prowadzenia dla tego gra sie nie nudzi.
Sprzęt i strój dla mnie bez zarzutu jak coś komuś przeszkadza to obsługa zawsze pomoże.
Jedynym i największym problemem to jest właśnie zachęcenie aby klient został bo nie zostanie jeśli był tutaj wielokrotnie a oddaje magazynek z ponad połową kulek i nie dostaje żadnego upustu tylko słyszy ze KULEK nie przyjmujemy a moge sie założyć że wylądują w kartonie i będą używane w następnej grze.
Pieniądze ponad wszystko a potem KLIENT nie wraca.
Także był to mój ostatni raz w tym miejscu.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nasze ceny nie wzrosły od początku prowadzenia hali tzn od ponad 6 lat, po 3 latach zmniejszyliśmy trochę dając zniżki dla uczniów, studentów i większych grup. Niestety przez te wszystkie lata ceny wielokrotnie poszły w górę za prąd, czynsz, paliwo itp. nasze ceny nie. Staliśmy przed wyborem albo zostawiamy zniżki i podnosimy ogólnie ceny, albo rezygnujemy ze zniżek, wybraliśmy to drugie, aby jednak tego klienta nie odstraszać cenami. Podsumowując nasze ceny są takie same od początku. Jeżeli ktoś przychodzi 7-8 raz to jest już dobrze kojarzony przez nas i jeśli przyprowadza ludzi i chce zniżkę to ją dostaje. Jeśli ktoś przychodzi 3 raz w dodatku sam lub z 1 osobą i przez 3 godziny gra na 100 kulkach to trudno żeby dostał zniżkę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry