Widok

XX LO

Orientuje sie ktos jakie są progi punktowe do XX LO w Gdańsku na mat fiz albo mat geo ? Będę miała ok 135-145 punktów i nie wiem czy sie dostanę , z góry dzięki .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.egzaminy.edu.pl/component/option,com_schoolexams/task,progi/rok,2011/miejsce,34/Itemid,8/limit,25/limitstart,25/ - progi z zeszłego roku :) wyszukaj sobie klasę, do której chcesz iść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak dostałas sie? Jestes w xx ? Jak jest ? Jakie progi były w tym roku -masz dane? Teraz ja szukam dobrego lo , mysle o mat-fiz. Daj znac co i jak .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja własnie chodze do xx lo, polecam mat-fiz ponieważ mamy dwa. Jeden to klasa autorska, po której skończeniu ma się zaliczony pierwszy rok matematyki na studiach. Drugi mat-fiz też bardzo fajny, ogólnie atmossfera w szkole super :) progi byly do zwyklego mat fizu ok. 155 albo i wiecej (jestem w mat-geo i nie wiem jak to dokladnie w innych klasach bylo) a do tego autorskiego 188 ale pisze się tam dodatkowy test, z którego punkty sumuje się z tymi po gimnazjum :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sie wybieram do xx na mat-geo ale nie wiem czy sie dostane bo wychodzi mi ok 130 pkt ;/ Bardzo mi zależy na tej szkole duzo pozytywnych rzeczy o niej słyszałam :) ciężko jest na mat-geo ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam XIX Lo sama chodziłam i było super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum XX LO

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

do góry