Widok

XXI Wiek

XXI Wiek Temat dostępny też na forum:
W niedzielę Klub Yesterday zaprasza na imprezę z muzyka z XXI wieku.Za sterami DJ Visnia.Wstęp wolnyNasi DJ mają swój charakterystyczny styl grania oraz prowadzenia imprez co zapewnia różnorodność stylów muzycznych oraz nieprzewidywalność klimatu danej imprezy.Klientela klubu to w większości studenci, absolwenci trójmiejskich uczelni, oraz turyści (tudzież turystki). Przyciągnięci pełną galą ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dj wisnia jest niesamowity zwłaszcza jego język gra nuiesamowitą muzykę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DJ WIŚNIA

JEST NAJLEPSZYM DJ-em w yesterdeyu.gra zroznicowaną muzykę co przyciąga ludzi do klubu.Idzie z duchem muzyki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ziętek kiepski

Dj Wiśnia jest wielki przetańczyłam całą noc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Irenka

Dj Wiśnia by z*******y wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności marnuje się tam u was!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj Bramole bramole

Mam ochotke zajsc do Justudeja we wtorek na sex do
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj Bramole bramole

Mam ochotke zajsc do Justudeja we wtorek na sex do MArysia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3,8/5

To chyba dobra ocena i napewno nie jest wygórowana.Jak ktoś sie umie dobrze bawić i nie ma zbytnio wygórowanych wymygań co do muzyki(rzecz gustu),to w Yesterdayu napewno bedzie sie dobrze bawił.Piwo za drogie i mało miejsca jak przyjdzie zbyt dużo ludzi ale tak jest wszędzie.Mimo to polecam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MOŻE BYĆ

To jest typowy pub dla studentów i nie tylko troche drogi browar ale dobra muzyka i dobry Didzej zapodaje muze malo techno zapraszam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiepska muzyka

kiepska muzyka jak wszędzie zresztą..., jak gra się dla wszystkich to tak naprawdę gra się dla nikogo..., zresztą mało kto to rozumie w tych komercyjnych czasach... mało jest miejsc kultowych i na poziomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

IRONMAN 2026 Gdynia (5 odpowiedzi)

Gdynia wróci na mapę światowego triathlonu już 19 lipca 2026 roku. Ironman 70.3 Gdynia to jedno...

V Festiwal dla Życia w Gdańsku (8 odpowiedzi)

Już 21 czerwca 2026 roku zapraszamy do Gdańska na jubileuszową, V edycję Festiwalu dla Życia -...

Maryla Rodowicz (8 odpowiedzi)

To będzie wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej piosenki, która od dekad łączy pokolenia. W...

do góry