Widok

Yacht Park

Yacht Park Temat dostępny też na forum:
Lokalizacja inwestycji w sąsiedztwie Sea Towers, z widokiem na Skwer Kościuszki sprawia, że wszystko co stanowi o uroku Gdyni jest tu w zasięgu ręki. Dodatkowo budowa apartamentowców w powiązaniu z kameralną mariną jachtową sprawi, że będzie to jedno z niewielu miejsc w Trójmieście, gdzie w jednym miejscu będzie można mieć apartament, garaż dla samochodu i yacht czy motorówkę pod domem.
...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

opinia

taka informacja niewiele wyjasnia. jezeli ktos szuka mieszkania i niewazna jest cena to przynajmniej chcialby wiedziec jaki bedzie metrarz przyszlych mieszkan
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

wybaczam, jesli

Faktycznie informacja jest biedna i plytka, ma p.racje, ale metraz to pisze my w Polsce przez ,,z" z kropka!
Wybacze to p.jesli p.nie mieszka w kraju nad Wisla.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

G.M

czekam na wiecej info
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

marnotrastwo terenu

Jak oglądam projekty nowych inwestycji w Gdyni to odnoszę wrażenie że gdyńscy urbaniści są bardzo zakompleksieni Centrum dużego miasta i tylko 4-5 no max 6 kondygnacji, prawie jak w Wejherowie. Tyle to się budowało 80 lat temu , teraz to minimum 30 pięter w centrum dużego miasta.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 65

zgadzam się z przedmówcą.

No niestety nasze rodzime kompleksy tak wyewoluowały że ludzie teraz tęsknią za biedą i obskurnością z PRL jakby to było "COOL". Pomyśleć że te wiejskie bloki bo inaczej tego nazwać nie można będą szpecić kurort nadmorski przez najbliższe kilkadziesiąt może 100 lat bo projekt był tani i obskurny więc tanio się sprzedało. A ja myślę inaczej chcą sprzedawać architektoniczny chłam to niech idą z nim do Wejherowa a nie będą szpecić centrum gdyni chatkami dla dyrektorów podstawówki i koła gospodyń wiejskich "nooo bo było tanio i szybko potrzebowaliśmy pieniędzy w budżecie" wejherowska metoda na rozwój miasta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

na piasku nie buduje się drapaczy chmur

jw
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

ten teren jest zbudowany na kesonach wiec nie mozna stawiac wysokich budynkow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nic nie przygotowane

Niestety po kilku zmianach i w szczególności z takim zarządem ta inwestycja się nie moze udać. Byłam na rozmowach o współpracy. Nie ma gotowego nawet cennika, nie ma ogłoszonego przetargu na generalnego wykonawce, na maila z ofertą nigdy się nie doczekałam. Jakaś mrzonka i totalne nie ogarnięcie. Mam wrażenie że wszystko jest sterowane z Warszawy bez wizji bez merytorycznego przygotowania.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

z.motyka.na.slonce

Tak.jak.zawsze.porywanie.sie.na.cos.co.tylko.w.wyobraznii.istnieje...marzenia.z.papierka.a.brakuje.rozumu.pieniedzy.stabilnosci.itd.itd...polacy.chca.na.skale.europejska.i.nie.osmieszajmy.sie.światowa.zaimponowac.ale.wiele.im.brakuje.i.duzo.nie.wiedza.czy.potrafia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

będzie

będzie jak w Dubaju.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo fajna okolica :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio przeczytałem informację że firma wchodząca w skład skarbu Państwa Polski Holding Nieruchomości, chce kupić firmę deweloperską DORACO, firmę która dodatkowo "wygrała" przetarg na wykonanie projektu dewelpoerskiego Yacht Park. Pytam się po co?

Jestem osobą która działa w branży, konkretnie zajmuję sie sprzedażą nieruchomości. To co usłyszałem pozwala mi stwierdzić, że wygląda to bardzo dziwnie. Biuro sprzedaży w salce konferencyjnej hotelu.

Po pierwsze sprzedaż odbywa sie tylko wśród znajomych zarządu/ albo nawet samego prezesa.

Znam co najmniej 4 osoby, które deklarowały zakup mieszkania jeszcze od roku 2015 dla któych raczej cena nie gra roli i nie mają szans dostać oferty, bądź też nawet złożyć swojej oferty.

Czy można jakoś zgłosić albo zainteresować jakąś organizację, żeby ktoś z PHN mógł się do tego ustosunkować.

pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jestem 'zwykłym szarym' Gdynianinem, pierwsze konkretne informacje, jak np. rzuty kondygnacji, otrzymałem w listopadzie 2016 roku. Fakt, była obsuwa z GW, ale to nie jest prawdą, że nie ma możliwości otrzymania oferty. Apartamenty wyceniane były indywidualnie, może dlatego nie widnieją ceny na stronie. Nie znam, jak to zostało ujęte: prezesa PHN, a bez problemu udało się nabyc apartament, jestem obecnie na etapie zmian aranżacyjnych.
Jeśli jest ktoś konkretnie zainteresowany, wystarczy się skontaktować mailowo lub telefonicznie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cisza w eterze…

Prosiłem o kontakt na oficjalnej stronie Yacht Park 30-go i 31-go sierpnia 2018. Za każdym razem cisza, mimo że obiecali skontaktować się w tym samym dniu. Nie zdziwię się, jeżeli zbankrutują, bo o klientów trzeba dbać. W końcu to oni swoim wkładem pieniędzy umożliwiają inwestycję. Mam dosyć, idę do konkurencji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

brak kontaktu

ja napisałem do nich ponad rok temu i zero odpowiedzi...Tak się szanuje klientow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Klientów? … Może wszystko już sprzedane?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Projekty w Gdyni

A ja tak czekalem na te mieszkania. Myslalem ze juz kupie i nigdzie nie moge znalezsc kogos kto by mi powiedzial co i gdzie. Uff nie zorganizowani biurokraci i mam nadzieje ze straca prace bo kazdy kto robi bizness i widzi ze ktos zawala to na bruk z nim niech idzie sprzatac.

henryniemcz@yahoo.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kupiłem pół roku temu bez problemu .... teraz myślę ,że nie ma tam czego kupować .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zawieje z północy...

...to te elewacje zaraz będą czarne. Ślunsk północy normalnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Śródmieście

DOBRY PRAWNIK POSZUKIWANY!!!!!!!!!! (13 odpowiedzi)

Poszukuję dobrego prawnika specjalizującego się w prawie pracy. Więcej informacji prześlę na...

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

przedszkole 25 na Necla w Gdyni (9 odpowiedzi)

Czy są tu może rodzice maluchów chodzących do przedszkola 25 na Necla w Gdyni? Moja córcia będzie...

do góry