Widok

Yacht Park

Lokalizacja inwestycji w sąsiedztwie Sea Towers, z widokiem na Skwer Kościuszki sprawia, że wszystko co stanowi o uroku Gdyni jest tu w zasięgu ręki. Dodatkowo budowa apartamentowców w powiązaniu z kameralną mariną jachtową sprawi, że będzie to jedno z niewielu miejsc w Trójmieście, gdzie w jednym miejscu będzie można mieć apartament, garaż dla samochodu i yacht czy motorówkę pod domem.
...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

opinia

taka informacja niewiele wyjasnia. jezeli ktos szuka mieszkania i niewazna jest cena to przynajmniej chcialby wiedziec jaki bedzie metrarz przyszlych mieszkan
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

wybaczam, jesli

Faktycznie informacja jest biedna i plytka, ma p.racje, ale metraz to pisze my w Polsce przez ,,z" z kropka!
Wybacze to p.jesli p.nie mieszka w kraju nad Wisla.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

G.M

czekam na wiecej info
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

marnotrastwo terenu

Jak oglądam projekty nowych inwestycji w Gdyni to odnoszę wrażenie że gdyńscy urbaniści są bardzo zakompleksieni Centrum dużego miasta i tylko 4-5 no max 6 kondygnacji, prawie jak w Wejherowie. Tyle to się budowało 80 lat temu , teraz to minimum 30 pięter w centrum dużego miasta.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 38

zgadzam się z przedmówcą.

No niestety nasze rodzime kompleksy tak wyewoluowały że ludzie teraz tęsknią za biedą i obskurnością z PRL jakby to było "COOL". Pomyśleć że te wiejskie bloki bo inaczej tego nazwać nie można będą szpecić kurort nadmorski przez najbliższe kilkadziesiąt może 100 lat bo projekt był tani i obskurny więc tanio się sprzedało. A ja myślę inaczej chcą sprzedawać architektoniczny chłam to niech idą z nim do Wejherowa a nie będą szpecić centrum gdyni chatkami dla dyrektorów podstawówki i koła gospodyń wiejskich "nooo bo było tanio i szybko potrzebowaliśmy pieniędzy w budżecie" wejherowska metoda na rozwój miasta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

nic nie przygotowane

Niestety po kilku zmianach i w szczególności z takim zarządem ta inwestycja się nie moze udać. Byłam na rozmowach o współpracy. Nie ma gotowego nawet cennika, nie ma ogłoszonego przetargu na generalnego wykonawce, na maila z ofertą nigdy się nie doczekałam. Jakaś mrzonka i totalne nie ogarnięcie. Mam wrażenie że wszystko jest sterowane z Warszawy bez wizji bez merytorycznego przygotowania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

z.motyka.na.slonce

Tak.jak.zawsze.porywanie.sie.na.cos.co.tylko.w.wyobraznii.istnieje...marzenia.z.papierka.a.brakuje.rozumu.pieniedzy.stabilnosci.itd.itd...polacy.chca.na.skale.europejska.i.nie.osmieszajmy.sie.światowa.zaimponowac.ale.wiele.im.brakuje.i.duzo.nie.wiedza.czy.potrafia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

będzie

będzie jak w Dubaju.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajna okolica :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry