Widok

Z ALDA SIĘ ZDAJE ZA I RAZEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem kolejna osobą, które zdała za pierwszym razem po kursie w OSK ALDA. P. Artur uczy rewelacyjnie, nie tylko by zdać egzamin za pierwszym razem ale tak żeby umieć jeździć i poradzić sobie na drodze jako kierowca. Godziny spędzone w eLce są niesamowitym i cennym doświadczeniem kiedy obok siedzi Pan Artur. Zero stresu, cenne wskazówki oraz rady. Człowiek, który przekazuję Nam jakąś wiedzę musi to robić z pasją i właśnie taki jest Pan Artur...wkłada maximum energii oraz wysiłku w nauczanie. W każdego wierzy i wspiera. Posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w sposób klarowny i zrozumiały.
Jazda z Panem Panie Arturze to czysta przyjemności i jedyne czego mi żal to tego iż już niestety nie pojeżdżę z Panem jako z instruktorem.

Serdecznie dziękuję, że nauczył mnie Pan jeździć, nie bać się jeździć oraz za wiarę i ciepłe słowo.

POLECAM OSK ALDA - dla mnie i wiem że nie tylko dla mnie najlepsza szkoła jazdy
Moja ocena
ALDA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: -
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

HOOO HOOO widac po wpisie ze EMOCJE jeszcze nie opadły....tez zaluje ze wiecej nie pojezdzimy :)ale lepiej mijac Cie na Niedzwiedniku we wlasnym-rodzinnym aucie, a teraz to juz: "uważaj na drodze i nie trąb na eLki" pozdr Artur
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry