Polecam wszystkim szkołę jazdy AMPOL . Solidne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do egzaminu na prawo jazdy jest wizytówką tej firmy. Z AMPOL zdaje się za pierwszym razem!
Serdecznie dziękuje Panu Grzegorzowi za okazanie tak wielkiej cierpliwości i wspaniały sposób przekazania wiedzy :)
Dzięki Wam zdałam egzamin na kat.A oczywiście za pierwszym razem ;) Pozdrawiam i do zobaczenia na szosie!