Widok

Z CALEGO SERCA ODRADZAM

Prosze Panstwa, odradzam Panstwu z calego serca kierowania Panstwa uwagi w strone Gabinetu, gdzie opbsluga Pacjenta/Klienta odbywa sie na tak niskim poziomie. Opryskliwosc, brak zainteresowania i arogancja wobec Pacjentow/Klientow powinna byc mianem sztandarowym tego miejsca - od kompletnie niekulturalnej Pani rejestrator poczawszy.
Zapewne usluga na poziomie obslugi. Pozdrawiam i odradzam.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

W/w ocena wymaga mojego komentarza. Oczywiście jest mi przykro, że, w Pani
opinii, rejestracja nie prezentuje właściwego poziomu, choć z taką uwagą
wobec Pani Rejestratorki spotykam się po raz pierwszy. Natomiast
wystawianie negatywnej opinii o poziomie usług lekarskich, z których Pani
nie skorzystała, nie jest właściwe.


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W/w ocena wymaga mojego komentarza. Oczywiście jest mi przykro, że, w Pani opinii, rejestracja nie prezentuje właściwego poziomu, choć z taką uwagą wobec Pani Rejestratorki spotykam się po raz pierwszy. Natomiast wystawianie opinii o poziomie usług lekarskich, z których Pani w istocie nie skorzystała, nie jest właściwe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie, i dziekuje za odpis na moj post. Odbieram to jako pozytywny sygnal ze strony Panstwa. Jest mi oczywiscie bardzo przykro ze nie mialam mozliwosci skorzystania z proponowanych przez Panstawa uslug lekarskich - niestety nie udalo mi sie przebrnac przez arogancka i opryskliwa obsluge oferowana przez Pania Rejestrator. Wlasciwe zachowanie sie wobec Klientow/Pacjentow jest w Panstwa - wlasnym interesie jak i jakosc wykonywanych przez Panstwa uslug. W czasach gdzie poziom uslugi wiaze sie rowniez z poziomem obslugi - obie wartosci powinny znajdowac sie na rownym planie.

Pozdrawiam Panstwa zyczac milego dnia.
Niezadowolona Klientka
P.S.
Odpisalam Panstwu naprawde w drodze wyjatku, gdyz jestem osoba bardzo zajeta. Zycze powodzenia i samych dobrych
rozwiazan. .! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry