Widok

Z DALA OD V LO !

Jestem tegorocznym absolwentem szkoły. Zdecydowanie nie polecam. Nauczyciele nie sa jakkolwiek wyrozumiali dla uczniów, wszystko co umiem to efekty drogich korepetycji, ponieważ kadra nauczycielska pozostawia wiele do życzenia. Nikt z nauczycieli nie wykazuje sie zrozumieniem, że oprocz jego przedmiotu istnieją inne na ktorych tez jest od nas tak samo duzo wymagane. Nie ma czasu na hobby i rozwijanie zainteresowań, ponieważ ta szkoła utrudnia zycie na kazdym kroku.nNajśmieszniejsze z tego wszystkiego sa upierdliwe wfistki dzieki, którym zaczynałam regresu sportowego ponieważ na małej salce co lekcje gra sie w kosza w 4 klasy, w 10 drużyn, każda po 2 minuty. Organizacja lekcji wfu to porazka.nZdecydowanie nie polecam tez pana od informatyki, ktory uważa ze jego przedmiot jest najważniejszy na swiecie i zaniża dzieki temu uczniom średnie na świadectwie.nStrzeżcie sie z daleka od tej szkoły.nDyrektorka uważa ta szkole za elitarna, a prawda jest taka ze niestety ta era dawno przeminęła.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 1
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie zgadzam się z opinią , że WSZYSCY nauczyciele wykazują się brakiem zrozumienia - są też ludzcy i wrażliwi, bo sam widziałem. To my czasami byliśmy wstrętni, ale do tego nikt się nie przyzna :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja mama kończyła tę szkołę przeszło 25 lat temu i z opinii wynika, że nic się nie zmieniło :') "Duch szkoły przetrwał"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry