Widok

Z przykrością stwierdzam...

Z przykrością stwierdzam, że nie spotkałam się z dobrą opieką medyczną, mimo że mam 20 lat mój stan zdrowia jest koszmarny. Mój lekarz rodzinny odmówił mi wypisania skierowania np na morfologie, gdy zrobiłam prywatnie okazało się że mam poważną anemie i wylądowałam w szpitalu. Odmówiono mi skierowania na RTG płuc. W ogóle odmawiano mi jakichkolwiek skierowań. Zwykle do lekarza nie chodzę na pogawędki, tylko w konkretnym celu i chce załatwić to jak najszybciej. Odmówiono mi również opieki medycznej kiedy okazało się że w systemie jest błąd. Po kilku latach męczarni ( nie da się tego inaczej opisać) zmuszona jestem do zmiany przychodni, a głównie lekarza rodzinnego.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hm, to bardzo dziwny post :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co w nim dziwnego!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja również nie widze nic dziwnego w tym wpisie. Za to w sposobie działania tej przychodni tak. Sama byłam kiedys zaskoczona kiedy nie dostałam zwolnienia (jestem nauczycielką) w sytuacji kiedy z powodu infekcji zupełnie straciłam głos. To może nie bardzo poważna sytuacja, ale jednak uważam że niemy nauczyciel to niedorzecznośc, a lekarz powinien wiedzieć że jest to zawód bardzo forsujący głos i że o to bardzo ważne narzędzie pracy należy dbać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry