Widok
Moj jest podbny do Labladora caly czarny duzy blaka sie w okolicach Bojana na Kielno Karczemki z tej stony od piekarni i Pana DAMASZKE .Dzisiaj wracalam zKielna i widzialam go sama ale on uciekal tak juz sie boi ludzi bo to juz sa cztery miesiace jak niema go wdomu wiec zapomial juz moj glos ale to byl on na 100 procent jak go ktos zobaczy prosze dac wiadomosc tel.516674226 moze go ktos zlapie to bedzie nagroda.
Po czterech m-cach zapomniał głos właścicielki? I to takiej co go tak bardzo kocha? To nie złota rybka co ma dwu sekundową pamięć. Albo jest w wieku podeszłym i ma sklerozę. Pies jak dobrze jest symbolem bez granicznej i bez warunkowej miłości i wierności. Mało jest historii o psach, które miesiącami, albo i dłużej czekają na swojego człowieka i nie chcą odejść z miejsca, w którym zostały porzucone? Parę lat temu było głośno o psie, który czekał rok na właściciela koło jakiegoś ronda.