Widok

ZAMKNĄC SKLEP ALKOCHOLOWY PRZY BRAMIE ZNTK TAK ZWANY ,,KUPIEC''

Z zapytaniem do Rady Dzielnicy Przeróbka czemu sklep monopolowy przy ul. sinnickiej zwany Kupcem jest otwarty w niedziele od switu do nocy . CZY to nikomu nie przeszkadza czy rada dzielnicy wogule sie tym zainteresowała , nie widzą co sie tam dzieje ze od rana zbiera sie cała elita patoli z przeróbki smiecą sikaja gdzie popadnie nawet na przystanku tramwajowym z obrzydzeniem trezeba na to patrzec .
Moim zdaniem nasza rada dzielnicy to tylko jest tłem do tego bajzlu. w tym kierunku nic nie robi tylko jeszcze alkomat do sklepu sprowadzili iSĄ TAK BARDZO DUMNI Z TEG ŻE WYWIADU W TELEWIZJI UDZIELILI . A jestescie tak pobozni. inne sklepy imarkiety mogłty byc w nidziele zamkniete.BO wam przeszkadzało .A sklep dla patoli który psuje całą opinie naszej dzielnicy i demoralizuje młodzież to wam nie przeszkadza, jak wracacie z koscioła i wysiadacie z btramwaju i patrzycie na zapite mamrotające MENELE. to tesz wam nie przeszkadza.
Siadacie na zasikanych ławkach przystankowych to jest super. WIELKA RADA DZIELNICY NA PAPIERZE CHYBA SAMI KORZYSTACIE Z USŁUG TEGO ALKOCHOLOWEGO SKLEPU DLA BIZNES MENELI. Nie dłgo bedziecie razem w procesji z nimi szli i chołdy sklepowi oddawac. i PATOLOM. ISTNA ŻENADA............................CZEKAM NA ODPOWIEDŻ
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

swieta racja
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

W Polsce jest Eldorado pijackie. Przecież to święte krowy.Jak sie przewróci taki biedny pijaczek to od razu wzywane jest pogotowie i przyjeżdza i co ?? Pogotowie czeka na przyjazd policji około godziny. A przez godzinę karetka nei może nikomu więcej pomóc.A jak taki przyjemniaczek pojedzie do szpitala bo na glowie ma guza to od razu robione jest mu tk i inne wazne badania a ty normalny czekasz ponad rok na takie badania.W izbie przyjeć wytwarza okropny smród i nie zachowuje się mile.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sklep jak sklep nie ich wina że dzieją się tam takie rzeczy choć z drugiej strony mogliby trochę temu przeciwdziałać ale nie muszą a bezczynność można tłumaczyć chęcią zysku choć to niezbyt eleganckie wytłumaczenie. Proponuję wszystkim normalnym klientom tego sklepu zaprzestać zakupów a właścicielowi zostawić kartkę w której napiszcie że jeśli nie rozwiąże tego problemu więcej do tego sklepu nie wejdziecie. Kilkaset karteczek da do myślenia a chęć zysku zacznie pracować na naszą korzyść. A służby wobec pijaczków są niestety bezsilne .Jeżeli chodzi o radnych bezradnych to zgadzam się w pełni że niewiele ich to obchodzi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prosze swoje pretensje napisac do Rady Dzielnicy Przeróbka drogą listową - tutaj nikt tego nie przeczyta i nie znajdzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

sam,a z tego sklepu korzystasz i na wszystko sr............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może dlatego że przewodniczący rady nie mieszka nawet na Przeróbce.Ciekawe jak inni radni?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Przeróbka

Siennicka 22G wysypisko śmieci! (3 odpowiedzi)

Czy ktoś może zrobić porządek na placu po spalonym domu? Każdy wokół tego terenu śmieci w...

do góry