Widok

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Pracownicy bardzo się spieszyli, zbili szybę na korytarzu wspólnym a wchodząc do mieszkania urwali lampę w przedpokoju.
zaproponowali sklejenie uszkodzonej lampy( żenada) .W trakcie kiedy zgłaszałem szkodę pracownicy stali nade mną z papierami i żądali szybkiego podpisu bo mają jeszcze dużo pracy co ciekawe druk opinii już mieli wypełniony na maksa ( kolejna żenada ) generalnie chamstwo .
Reklamację uszkodzeni klampy uznano ale zbitej szyby nie.
poprosiłem zatem aby przedstawiciel firmy przyjechał na wizje lokalną. Byli, zrobili zdjęcia ale do dzisiaj nie ma odpowiedzi a dodzwonić się niewykonalne. zdecydowanie nie polecam
Moja ocena
oferta: 1
 
bezpieczeństwo: -
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nie polecam usług tej firmy. Zakupilismy lodówkę w Media Mark w Gdyni ul. Kcyńska, mieli nam dostarczyć dnia 8.10./19r czekaliśmy cały dzień aż do godz. 22.00 zadzwonił przewoźnik , że dostarczą nastepnego dnia czyli 9,10/19 o godz.12,tej o tej godzinie nie dostarczono, zaniepokojona zadzwoniłam ponownie do przewoznika, okazało sie ,że kierownik zmienił dostawę na godz, między 15-16. Najgorsze jest to,że zawartość spożywcza z poprzedniej lodówki wystawiona na balkon ulegnie zepsuciu . Firma jest nie słowna i nie rzetelna , Media Mark powinna zmienić na inna dla zapewniania sobie dobrej reputacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry