Widok

ZMIANA WĄTKU :) JAK U WAS Z PRACĄ?

HEJ - DOWIEDZIAŁAM SIE NIEDAWNO ZE DOSTANE WYPOWIEDZENIA.... OBECNIE SZUKAM PRACY ... MOZE ZNACIE JAKIES FIRMY KTÓRE SĄ CHĘTNE DO TWORZENIA ETATÓW?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja juz stracilam prace:( czlowiel studiuje tyle lat a pracy nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już szukam pracy od 6 miesięcy :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety i u mnie w firmie nastapiły redukcje etatów :( ja na szczescie trzymam swoje stanowisko ale ciezko z przyjeciami nowych osob :(
mam nadzieje ze znajdziecie szybko prace

Piszcie moze jakie was stanowiska interesuja moze ktos bedzie umiał pomóc
9 maj 2009 :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też długo szukałam pracy, w lutym dostałam, nie jest to szczyt marzeń, ale by przezimować przynajmiej do lipca. a jak już dostałam pracę to się posypały oferty, nie poddawajcie się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja szukałam od listopada, a dostałam pracę dopiero kilka dni temu... miałam już chwile zwątpienia i zniechęcenia, kiedy przeglądałam gazety, internet, pytałam znajomych i nigdzie nic... najbardziej upadlające doświadczenie to wizyta w pośredniaku, ale warto to przecierpieć choćby po to, aby mieć ubezpieczenie zdrowotne... nie wiem jakie macie wykształcenie czy doświadczenie, ale może spróbujcie w urzędach? tam zawsze kogoś szukają, a zatrudnienie jest w miarę stabilne, choć zarobki porażające nie są...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Życzę Ci powodzenia bo ja szukam od stycznia i na 30 wysłanych ofert nie byłam na żadnej rozmowie kwalifikacyjnej.Dodam, że mam wykształcenie wyższe i doświadczenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli któraś z was wiedziałaby coś o pracy dla jubilera-srebrnika - to dajcie znać :) najlepiej okolica Wejherowo-Gdynia :) ale może być i Gdańsk :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam pracy... ale od 16.03 idę na kurs więc nie jest aż tak źle;) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może wiecie, że poszukują gdzieś ludzi na stanowiska produkcyjne / magazyniera / kierowcę kat. B ??
Mój Mąż stracił pracę i aktualnie jest bardzo kiepsko.

Praca najlepiej Tczew / Pruszcz Gd. / Starogard...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też chciałam iść na kurs , jednak jest płatny i muszę z tym poczekać:(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze w marcu otwierają nowe centrum handlowe na Przymorzu, gdyby kogoś coś takiego interesowało. Spore, coś 100 sklepów ma tam być.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukajcie w straży gminnej albo w armii:) jeszcze nie dawno potrzebowali całkiem sporo osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda niedawno słyszałam że w Aparcie poszukują sprzedawcy, może popytaj czy aktualne:) życze powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to akurat mój szwagier szuka nowej pracy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem pracodawcą i powiem Wam ,że pracy do grudnia było oporowo. Teraz się to zmienia.(ja się cieszę) . Mówię tu o handlu. W tej branży zawsze najłatwiej znaleść pracę. Wiem i rozumiem, że praca sprzedawcy jest często poniżej waszych kwalifikacji zawodowych, ale może warto czasami gdzieś popracować w trakcie oczekując na tę wymarzoną ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Warcie chętnie przyjmą, na doradcę ubezpieczeniowego, oferta nie jest specjalna, słabe zarobki ale na początek to zawsze coś. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój Brat też dziś stracił pracę, może ktoś pomoże jest po Ocenatechnice, a pracował w telefoni komórkowej, budowanie inwestycji, pomóżcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hallo!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to mi sie poszczęściło, zdałam egzamin mgr i tydzien później wysłałam jedno CV (ogłoszenia 3miasto praca). poszłam na rozmowe potem drugi etap i się udało. 3 mam za Was kciuki :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

do góry