Widok

ZOO Gdańsk Oliwa - jak tam dotrzeć?

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Witam :)
Czy ktoś mógłby mi pomóc? Nie jestem zmotoryzowana, a chciałabym dotrzeć do zoo. Czy jest jakiś bezpośredni autobus w tamto miejsce, najlepiej jak najbliżej dworca PKP, bo nie znam miasta?
Wydaje mi się, że nie ma, bo szukałam, ale przyznam szczerze, że słabo mi idzie wyszukiwanie takich rzeczy.
Z góry dzięki za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od dworca PKP w Oliwie do pętli tramwajowej rzut beretem, a stamtąd autobusem 179

http://www.ztm.gda.pl/rozklady/start-179_20120707-1.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Linia 179??trzeba wziąść pod uwagę fakt na nieżyciowe podejście kierowcy do ludzi z wózkiem i dzieckiem wczoraj spod zoo zechciał nie zabrać wózka, bo uznał, że jest już pasażer z rowerem, a w niedzielę kursują co godzinę skazując dziecko 2 letnie na siedzenie na przystanku i braku gwarancji, że kolejny kierowca będzie inny niż inni. Słabe to tymbardziej, że linia 179 dowiozła do ZZO 5 wózków. Sytuacja miała miejsce 23.04.2023r. Około 16.15 gdzie powinien byc autobus o 15.58.oto gdańsk właśnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka była ostatnio w zoo w ramach wycieczki szkolonej. Bardzo jej się podobało. Podpytałam nauczycielkę kto organizował wyjazd i było to Biuro Podróży Polonia Travel specjalizujące się w wycieczkach szkolnych. Polecam ich usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ruszyła właśnie dodatkowa linia sezonowa, która jedzmi miedzy dworcem SKM a zoo. Jazda samochodem tam, jest meczaca a parkowanie drogie. Nawet spacer od SKM to max 15-20 minut
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oliwa

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Atrium Oliva (19 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

do góry