Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niezadowolona - ocena Tragedia, wiecznie spóźnione, wiecznie przepełnione. Autobusy i komunikacja...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

Nick - ocena Notoryczne spóźnianie się autobusów w Sopocie- 117 i 143. Nawet gdy jedzie z...
~Nick
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

Dawid - ocena Motorniczy są bardzo nie mili w stosunku do rowerzystów, mimo że wsiadam w...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Niedzielny pasażer - ocena Porażka, u kierowcy niemożna kupić normalnie biletu chociaż mniemana pandemia...
~Niedzielny pasażer
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Zofia - ocena Takiego chamstwa że strony motorniczego już dawno nie widziałam kupowałam...
~Zofia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 października 2023

Justa - opinia Odważni ludzie z honorem pozrywało swego czasu szmaty okupanta Polski...
~Justa
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Przemek - opinia Gdańsk to jest jednak miasto absurdów im większe miasto tym większa patologia...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 lipca 2023

Lucy - opinia Notorycznie spóźnienia linii tramwajowej 11 z Ujeściska.! To naprawdę...
~Lucy
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 czerwca 2023

Mieszkaniec Górek Wschodznich - opinia Odkąd nie ma N9 na górkach wschodnich moja opinia zmieniała się diametralnie....
~Mieszkaniec Górek Wschodznich
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2023

Anna - opinia Nowa trasa dla autobusów jeżdżących przez ujescisko to porażka, było źle i...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2023

Tony - opinia Bardzo ciężkie czasy mamy a kierowcy zachowują się jakby łaskę robili ze...
~Tony
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Aga - opinia Autobus linii 232!!!! Dwa razy w tygodniu spóźnia się po 20 minut albo nie...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Bartłomiej - opinia Po raz kolejny automat stwierdził że zamiast pełnej reszty wyda mi 10gr, mimo...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2022

Teodor 70+ - opinia W czwartek 11.08.2022 r. jechałem z Gdańska do Brzeźna tramwajem "3"...
~Teodor 70+
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2022

Kola - opinia Niektórzy kierowcy to jakieś nieporozumienie niby trzymają się przepisów...
~Kola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 sierpnia 2022

Kolah - opinia Nie rozumiem jednego dlaczego w autobusie mogą znajdować się nawet 4 wózki a...
~Kolah
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lipca 2022

Lucyna - opinia Kierowca nr służbowy 5021 - linia 118 kierunek Jeleniogórska. 06/07/2022 g....
~Lucyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

Mieszkaniec pobliskiej wsi - opinia Czy można by wreszcie naprawić problemy w komunikacji 171? Jako mieszkanka...
~Mieszkaniec pobliskiej wsi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2022

Mieszkanka - opinia Absolutnie skandaliczne jest istnienie takiej organizacji opłacanej z...
~Mieszkanka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 czerwca 2022

Ilona - opinia Najbardziej bezużyteczna i niezorganizowana komunikacja miejska w Polsce z...
~Ilona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
799

postów

477

wątków

do góry