Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty Pan mi wszystko wytłumaczył tak aby moja pandzia jeszcze trochę bezpiecznie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lipca 2020

Przemek Potelski - opinia wątek zamknięty Zrobiłem przegląd i przy okazji uzupełniłem klime łącznie z ozonowaniem.
~Przemek Potelski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lipca 2020

Badanie Techniczne wątek zamknięty Witam wszystkich odwiedzających co roku stacje kontroli pojazdów , OSKP na...
~Antoni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Geometria kół A4 B5 wątek zamknięty Tragedia.....Pan nie poradził sobie z ustawieniem zbieżności kół wykrecając...
~Piotr
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Badanie zbieżności kół wątek zamknięty Przyjechałem do stacji kontroli w piątek po godzinie 16 z prośbą zbadania...
~zwykły kierowca
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 października 2015

Okresowa kontrola stanu technicznego/klimatyzacja wątek zamknięty Polecam gorąco. Fachowa obsługa. Pan rzetelnie doradza. Ozonowanie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

polecam innym. wątek zamknięty Wspaniała i profesjonalna obsługa , kompetencja diagnostów na najwyższym...
~Bogdan
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

Odradzam wątek zamknięty Kiepska obsługa, człowiek robi kilka rzeczy naraz. Żadnej dobrze. Dziś...
~MaK
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2013

polecam wątek zamknięty bardzo dobre podejście do klienta oraz szczegółowo wykonane badanie...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

opinia wątek zamknięty Witam wszystkich , byłem na tej stacji poraz pierwszy , same superlatywy ,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Teresa - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa. Fachowa i szybka.Polecam.
~Teresa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Fatalna obsługa wątek zamknięty byłem tam dzisiaj pół godziny przed zamknięciem na powtórny przegląd stanu...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

skp sosnowski wątek zamknięty Na tą stację przyjeżdżam od paru lat,jestem bardzo zadowolony z obsługi i w...
~starywiarus
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy wątek zamknięty Niesympatyczna obsługa. Panowie oczekują,że będą obsługiwać jedynie...
~klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

Paweł - opinia wątek zamknięty Stacja ładna, zadbana, widać, że konkretnie wyposażona, gorzej niestety o...
~Paweł
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

15

wątków

do góry