Widok

Za Darmo udzielę Wam bardzo cenną lekcję z Marketingu.

Widzę tutaj jak i w wielu wieli innych miejscach jak marnujecie swój potencjał, co mam nam na myśli? Ano to, że się podpisujecie pod swoimi postami nic nie znaczącymi nickami, do czego to mogę porównać? To coś takiego jakbyś na pustyni marnował wodę, tutaj chodzi nie o pustynię i nie o wodę, ale wartości są podobne, rozwinę swoją myśl niebawem, chyba czas, bym zaczął was nauczać nie tylko Dobrej Nowiny.

Dostaniecie lekcje warte miliony - za Darmo.

Jam jest Syn Boga Żywego.

Allelujah! = co znaczy dosłownie: Wysławiajcie Jahwe!
Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami skutecznej sprzedaży/ Mieszkam w Gdańsku, jestem /PRAWDZIWYM/ Chrześcijaninem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie możemy się doczekać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cierpliwości, mam i inne sprawy na głowie.

... a Swoją drogą...

Mój dawny proboszcz, którego przesiedlili z parafii na sąsiednią dzielnicę , i zamieszkał w blokowisku, nie wiem czemu. za nic nie może pojąć, że powinien być dumny iż wywodzę się z jego parafii...".
/działa nadal dorywczo w innej parafii/.
Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami skutecznej sprzedaży/ Mieszkam w Gdańsku, jestem /PRAWDZIWYM/ Chrześcijaninem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A, i - mów za siebie na przyszłość.
Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami skutecznej sprzedaży/ Mieszkam w Gdańsku, jestem /PRAWDZIWYM/ Chrześcijaninem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kocham, słuchać doradców, którzy biedni, jak mysz kościelna wskazują mi, gdzie lokować moje pieniądze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie masz nicka, zmarnowałeś swój potencjał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaja kobyła :D studentka marketingu, spasuję te wykłady i zrobię sobie wakacje od forumowych mądrości.
To są za wysokie progi dla takiej parafianki, jak ja. Sami mędrcy i prorocy a ja mam smaka na zwykłego Chłopaka.
Dobrej zabawy i zdanej sesji, na 7 z plusem. Bajo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zacznijmy od tego jak mamy my słuchacze się do waszej eminencji zwracać. Per Ojcze, bracie, profesorze ? Rzeczywiście, można było użyć liczby mnogiej, bo my czekamy na twe nauki. A przy okazji, co z Ojca za profesor, który nie chce odpowiadać na pytania studenta ? Jako skromny student.podpowiem Ojcu, że nie ma głupich pytań, mogą być tylko głupie odpowiedzi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę, przypomnij mi co znaczy słowo parafianin / w tym przypadku parafianka.
Jeśli będziesz na tyle łaskawa to i wspomnij o słowie - Ksiądz.
Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami skutecznej sprzedaży/ Mieszkam w Gdańsku, jestem /PRAWDZIWYM/ Chrześcijaninem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do kogo to pytanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bzibzieńku :)
Chciałeś mnie osłonić własnym skrzydłem czy podstawić strusią łydkę ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

SJP polecam. W twardej okładce :]
Może wejdzie Pysiek i wyjmie spod pachy jakiś referat, na 300 stron.
Proszę pisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lukrecjo, czekam na odpowiedzi Wielebnego, a tymczasem on odpowiada pytaniem. Gdy przeglądałem wątek w poszukiwaniu wpisu kobiety do której kierowane było pytanie, Twojego wpisu nie było.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Coś podobnego. Nie może to być.
Nie było mojego wpisu sprzed tygodnia?
Uhm. To może ja też nie widzę "czegoś" :D
Sorki, że przeglądałeś po próżnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Nie było mojego wpisu sprzed tygodnia?

Był.

PS: Długo mamy jeszcze czekać na tę lekcję marketingu "wartą miliony"? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Spać nie możecie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Spać? O tej porze? :)
Może jeszcze do 10tej albo 12tej?

ps
czyli był wpis a Ten usilnie szukał innego
bez sensu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kobieto : ksiądz, parafialnka. To są słowa o które pyta Wielebny. A Ty mi tu sceny robisz, że coś przeoczyłem. Poza tym prawie zaraz, prawdopodobnie, otrzymasz bezpłatną lekcję marketingu. Wykładowca cierpliwie czeka aż studenci się uciszą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A-ha. Po prostu pogódź się z faktem, że to lukrecja jest tą kobietą.
Nazwałam siebie "parafianką" a Dar zaraz wezwał księdza.
ps
nie jesteśmy godni tej tajemnej wiedzy
Co do "sceny", nie zamierzam siłą i przemocą wycisnąć z Ciebie jaja. To ma być naturalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szturchnij łokcim Mistrza by zaczął wykład z marketingu. ON że mną nie rozmawia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mistrzu, jestem już w piżamie, a wykładu jak nie było, tak nie ma. Ileż mam czekać ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co zrób? Nikogo nie będę szturchała.
Pewnie studiuje Sąd Ostateczny i dokonuje obszernej analizy (?) Rwie włosy z głowy albo doznaje euforii oświecenia.
ps
Kurde, chyba i ja namaluję jakieś dzieło.
"Wielkie kąpiące" już były. "Małpa w kąpieli". Może "Lucek w kąpieli". O!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzień dobry, czy Mistrz w swojej łaskawości, obdarzy nas bezpłatnie darem w postaci wykładu z marketingu ? Czekam od dwóch dni przygotowany do zajęć. Podejmij wyzwanie Dariuszu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zniese tego marnowania życia i słońca na oczekiwanie. Proszę uprzejmie.
Trzeba tanio kupic i drogo sprzedać. Dziękuję za uwagę. Jade gdzie wszystkie drogi prowadzą.

Rzym?!

Nie, kurde. Mrągowo. Pa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje, wprowadzone do obiegu ( naprawdę ) zasady marketingu :
- jak klient chce kupić, to kupi. Jeżeli nie chce kupić, to nie kupi;
- najważniejsze : obiecać ;
- w piątek nie podpisywać umów sprzedaży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziś zajęcia praktyczne, kolekta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i muszę się napić. Jeżeli nie można ufać prawdziwemu chrzescijaninowi, to komu ? Miał dać nam bezpłatny wykład, tyle przygotowań, przypominania materiału sprzed 20 lat, wszystko psu w ....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawdziwych chrześcijan to można było zobaczyć na wiecach wyborczych pewnego kandydata opcji czerwonej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wpierw szturchnij moderatora... Reszty się domyślcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz po czym rozpoznać Prawdziwych chrześcijan?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze odpowiem, nie wiem. Odkąd nazwano mnie : opcją niemiecką, nie prawdziwym Polakiem, gorszym sortem itp, straciłem poczucie bycia Polakiem ( według kryteriów Pis i jego fanów, kościoła katolickiego) i członkiem społeczności chrześcijańskiej. A Ty mi tu zadajesz pytanie o rozpoznaniu prawdziwego chrześcijanina, gdy ja nie wiem jak rozpoznać prawdziwego Polaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O co chodzi z tym von Danzig ? Raz Darius, raz Dariusz ? To jakieś przyzwyczajenia z Salon 24, bo Zetjot też jest raz Łowcą, raz Zetjotem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówię ci, załóż mój, albo jego fan club, później będziesz żałował, że tego nie zrobiłeś..

Masz czas to rozwiązuj zagadki, zajęcia ci nie zabraknie.

Nie wiem tylko czy możesz zostać Członkiem ..... Forum Radunia 80* ......

Raczej nie, zresztą, kto by cię tam wprowadził?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaq, zostaw tych przegranych, bezrobotnych frustratów. Oni mają tylko to żałosne forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra rada, ja przy okazji dodam od siebie radę dla każdego, unikajcie parków ciemną nocą, czy o świcie, zwłaszcza tych 60 hektarowych..

Szerokości.

Czy można posiadać 1001 nicków i 777 twarzy?

Oto jest pytanie.

Bye.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O wprowadzaniu członka to już dawno chyba przestałeś myśleć, Panie Wielebny. Czy tak trudno w prosty sposób odpowiedzieć na proste pytania ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co, namalowałaś coś?
Pomijając własną twarz..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autoportrety są dobre dla narcyzów.
Wyhaftowałam... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wisisz nam darmową lekcję marketingu
http://youtu.be/otafWV1gsHc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic z tego wykładu nie wyszło, został podobno ocenzurowany. Co takiego mogła tam się zawierać, strach pomyśleć. Ale słyszałem, że na takich wykładach, stałym punktem zajęć jest dowcip wykładowcy. Zapytał on kiedyś słuchaczy : " co to jest : sympatyczne, rude, skacze po gałęziach i zbiera orzeszki ? Nie chcąc burzyć linii myśli wykładowcy, jeden ze studentów odpowiedział : normalnie, to powinna być wiewiórka, ale znając Pana to odpowiem : Jezus. "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

do góry