Widok

Za ktorym razem zdaliście prawo jazdy?

Jak w temacie, za którym razem udało wam się zdać prawo jazdy? Pytam, bo z tego co czytam statystyki, to przy pierwszym podejściu zdaje około 1/3. Aż taki pogrom?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za pierwszym, dawno temu, w 2009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie to było za 12.. ale to były czasy kiedy ''brali''.. gdyby nie ten fart musiałbym jeździć komunikacją :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teoria za drugim, praktyka za pierwszym, jak mi zabrali rok temu za pkt, to teoria za 4 i praktyka za 1.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też zdawałem kilka dobrych lat temu. W czasach w których można było wyjeździć 20h. Pytania też były łatwiejsze, bo to były pytania przede wszystkim o znaki czy ewentualnie krzyżówki.
Teraz teoria jak i praktyka są znacznie trudniejsze. Teoria liczy ponad 2k pytań. Oczywiście z tej puli losują 32 pytania, za które dają w sumie 74 pkt. Próg zdawalności to nie mniej niż 68 pkt.
Jak to wygląda w praktyce proponuję sprawdzić np tutaj: https://www.ltesty.pl/demo/69 - demo egzaminu na prawko. Możesz się sprawdzić.
Co do praktyki, to też niby więcej godzin jak teraz, a ludzie na początku jak nie potrafili dobrze jeździć, tak nie potrafią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za pierwszym, jak ktoś praktyke zdaje więcej niż 3 razy to nie powinien prowadzić auta - potem wychodzi wszystko na drodze..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

zdanie za pierwszym też nie świadczy o niczym..
takie osoby mogą być nieco za pewne siebie, a to też niebezpieczne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdałem testy za pierwszym a jazdę za drugim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Testy za pierwszym,praktyka za czwartym :-P
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
B za 4
Cza 2
C+E za 1
B+e za 2
D za 1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za pierwszym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Mój pierwszy samochód (201 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry