Widok

Zabawimy się ... ? - Pytania ?

Gwoli wyjaśnienia, odpowiadamy tylko pytaniem na pytanie , pytanie ma mieć związek z poprzedzającym je pytaniem, jak nie umiesz/nie chcesz/nie potrafisz* napisać pytania nie zaśmiecaj wątku.Pytanie nie może być identyczne lub synonimiczne" z jednym wcześniej już zadanym
*-odpowiednie skreślić.
"-uwaga trudny wyraz jak nie wiesz co oznacza wygoogluj sobie.

Więc zaczynamy :P

Czy znajdę tu swoją przyszłą kochankę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Istnieje taka szansa?




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
m_tucha szansa na to że Ty jesteś (że seksowną nie ma wątpliwości) sekretarką czy że kolega jest właścicielem jachtu?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to przypadek że Cross zawitał tu ze swoją stopką chcąc nam powiedzieć oto myśl z którą się utożsamiam tak krótka,a zarazem tak mądra, tak jasna , a zarazem tak zabawna że chciałem, aby kojarzyła się wam ze mną ? :)

Ale czy na pewno?

Czy to nie przypadkiem tylko błędne założenie matematyczne , wynikające z tego w jakim środowisku społecznym obracał się Lem, spowodowało że miał znacząco zaniżone dane o ilości idiotów na świecie i to błędne założenie doprowadziło do tezy o wielkiej sile poznawczej internetu?

Czy równie odkrywcze nie byłoby stwierdzenie obszczymura kursującego na trasie melina-łóżko-stadion, "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu inteligentnych ludzi, dopóki nie poznałem internetu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy każdy nie jest przypadkiem inteligentny?
Po co komu współczynnik IQ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy nie lepiej mieć po prostu własne zdanie o sobie , nie poparte jakimiś tezami , liczbami , testami ?
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyż nie świetnie się Was czyta? :)))) Czyś byście byli mało kreatywni? ;))))) Czyż twórca forum nie znajdzie tu kochanki ;)))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może powinien poszukać w innej rzeczywistości ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy twórca wątku nie ma żony i tego nie powinien sie czasem trzymać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy w życiu nie należy wszystkiego spróbować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ludzie nie bywają zwyczajnie głupi i wygodni? :) Czy nie przechodzą życia na skróty? :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie ! Czy nie powinni mieć trochę fantazji ?, polotu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czemu powinniśmy się ograniczać w działaniach ?
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pozwolilibyście swoim życiowym partnerkom na takią fantazję, polot i swobodę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyż nie może wraz z życiową partnerką popłynąć w zapomnienie w nowym towarzystwie?
czyż nie widzimy tu na forum ile takich par poszukuje innych par do wspólnych spotkać?




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross... czy powinnam zacząć się czerwienić?
czyż jedno i drugie nie mogłoby być ciekawym powodem do zawarcia znajomości?




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy wy jeszcze wiecie o czym rozmawiacie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy w życiu powinniśmy się przejmować takimi drobnostkami ? ;)
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy nie lepiej czasem skupić się na drobnostkach niż na poważnych problemach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może każdy postrzega inaczej pojęcie drobnostki ?
"Bez godzin i bez kalendarzy
Długością dni i zmiennością zdarzeń
Odmierzam czas, nie używając dat . "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może niektórzy nigdy nie spoważnieją ?
czy mi się zdaje czy zniknęły dwa wpisy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry