Widok

Żabka na storczykowej

Czy to prawda, że zamyka się żabka? Co z Paniami które tam pracują????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie też słyszałem.....Sklep pewnie będzie ale z innym właścicielem i inną ekipą.Panie niestety również odchodzą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda naprawdę szkoda.Takie miłe te dziewczyny....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miłe i grube
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wypraszamy sobie.. Rozkosznie pulchne. ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowym ajentem może zostać ta z parteru. Ponoć to Ona wykończyła Kaszeba . Weksel ponoć Żaba już uruchomiła jego tak,ze tego raczej lipa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba ktoś tutaj dziś leków nie brał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gorzej niż na wiosce ,wielka dyskusja o jakiś sklep ,wszyscy szukają sensacji bo zamykają żabkę naprawdę koniec świata ...Niech się wszyscy lepiej zajmą sobą oraz swoim życiem,dobrze im na tym wyjdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z właścicielem lokalu gdzie znajduje się żabka sądzła się Pani z pierwszego piętra i nie jest ani pulchna, ani nie jeździ srebrną strzałą, ani nawet tam nie mieszka - wynajmuje. Właściciel lokalu w której mieści się żabka nie miał pozwoleń mieszkańców na sprzedaż alkoholu, więc z prawie 40 oszukanych właścicieli zawsze się znajdzie ktoś kto pójdzie do sądu. Ot bubel prawny i nie przynosi ani szczęścia, ani zysków ajętom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też będzie żabka, tylko ajent się zmienia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żabka już otwarta.....bez alkoholu narazie,ale otwarta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kosze na zapleczu czy pieczywo przed sklepem ,produkty robione na miejscu bez wystarczającego wywieu w bloku mieszkalnym, a gdzie jest Sanepid? Wlepia mandaty na porządnych zakładach z ato, że regulamin BHP ma jakieś ich zdaniem zastrzeżenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Takich głupot nigdy nie czytałem. ;) Polecam zapoznanie się z zasadami bhp. Piec w sklepie jest taki sam jak ma Pan/Pani w domu. Rozumiem,że posiada Pan/Pani odpowiednie szkolenie z zakresu użytkowania i pieczęć od BHP-owca? Ach.. I pozwolenie,bo nie wiem czy w bloku można używać takich sprzętów. ;) Proponuję poczytać więcej książek i podciągnąć troszeczkę swoją wiedzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry