Widok

Zachęta do zamieszkania w Żukowie

Witajcie
Czym moglibyście(mieszkający już w Żukowie)zachęcić osoby,które planują przeprowadzkę do Żukowa,bądź bardzo blisko,aby nie wahały się do zamieszkania tam??
Chcemy przenieść się z Gdańska....może uda się pobudować mały domek....ale właśnie czy udało się Wam oswoić z mieszkaniem w małym miasteczku??
Czy wszystko co potrzeba jest, czy jakieś atrakcje Żukowo dla mieszkańców, emerytów(mama) zapewnia??
Wiecie chcemy trochę ciszym spokoju ,kawałek swojej działeczki...ale jednak nie chcę zasypiać o 17-ej razem z miasteczkiem...coś się tam dzieje po zamknięciu sklepów??Jakieś kawiarnie, bary,imprezy??
Dzięki za wszelkie zachęty i opinie;)))
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już to tylko Żukowo. Jest dobra komunikacja będzie budowana pkm. Jest kilka restauracji będzie budowany basen. Jest spływ kajakowy . Budowany jest aktualnie centrum sportowe nad jeziorkiem. Jeżeli chodzi o imprezy to trzeba zobaczyć na stronie urzędu gminy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie będzie basen ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej
Dobra komunikacja>>>mówisz o korkach rano i po południu??
Basen kiedy i gdzie??Bo jakoś nie mogę znaleźć tej informacji nigdzie...
Centrum sportowe to samo, kiedy i gdzie???
Sorki za taką skrupulatnośc ale tych informacji nigdzie oficjalnie nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest kilka boisk Sal gimnastycznych. Prywatne siłownie. Zależy kto czego oczekuje. Najważniejsze to mieć spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj
A możesz sprecyzować gdzie są te sale i boiska oraz siłownie(widziałam kiedyś na stronie jedną, ale chyba się zakmnęła ,a Ty piszesz w liczbie mnogiej), bo fajnie by było je zobaczyć, ale z racji nie mieszkania tam ,ani średniej orientacji w Żukowie cięzko by było mi je znaleźć.
Czy są tam jakieś place zabaw dla dzieci???
dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przeniosłam się z Gdańska i żałuję. Smród spalin w ciągu dnia a zima. Wieczorami smród ze starych pieców opalanych wszystkim. Rowerowy maj to porażka. Rano dzieci jadą a tu nie ma czym oddychać. Ne ma gdzie pójść wieczorem. Jedynym jak dla mnie argumentem są ludzie. Uśmiechnięci, pomocni i nie zabiegani.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A no właśnie.....smog i smród to ja mam na codzień w Gdańsku i chciałabym go uniknąć w nowym miejscu, tymbardziej jak miałabym się w tym miejscu budować...
A może są miejsca w Żukowie, osiedla,gdzie są nowe domy i nie opalane wszystkim co się da???
A do tego jeszcze przeraża mnie ten ranny i popołudniowy korek...a zanim ta PKM czy tam inna się pobuduje to lata miną z pewnością, bo słyszę o tym już od kilku lat i jakoś nic się nie dzieje....eshhh
A czy jest tam gdzieś jakiś ryneczek z warzywkami, jajkami itp od rolnika, bez sztucznego cholerstwa???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ryneczek to chyba najbliżej w Kolbudach. Jajek natomiast pełno na każdym kroku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pkm już zaczynają budować w tym roku. Jeżeli o to opalanie to trzeba zgłaszać władz niestety w każdej wiosce jest paru tego typu ludzi na osiedlach. W Żukowie nie ma rynku ale sa trzy miejsca które znam i tam można kupić takie produkty bezpośrednio od rolnika. Mieszkam tutaj od paru lat i jest moim zdaniem super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,
A skąd się przeniosłeś/aś się do Żukowa i jakie były tego pobudki??
Chęć ciszy i spokoju, czy tak wyszło....
Mi głównie zalezy na ciszy,spokoju, bliskości lasu,natury,ale też nie chcę być odcięta całkowicie od cywilizacji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeniosłam się z Gdańska. Kierowały nami takie same pobudki jak u Ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja również rozważam (a raczej rozważałem) przenosiny do Żukowa, dokładnie na Żukowo Wschód na nowo powstające osiedle bloków. Jednak odwiodły mnie zapachy tj. rzepak, smród z pieców z domków jednorodzinnych oraz miałem wrażenie że w pewne dni zalatuje oczyszczalnią ścieków położoną niedaleko. Poza tym gdy nie ma tych niedogodności jest tam cisza i spokój - przynajmniej na razie, bo ma przebiegać w pobliżu obwodnica metropolitalna... czas dojazdu do Gdańska też jest mi do końca nie znany...
Niestety nie przebywając tam na co dzień ciężko jest otrzymać rzetelne informację na temat życia w tym rejonie. Mówią, że czasami trzeba zaryzykować...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi sie bardzo tu podoba. Super osiedle A oczyszczalnia jest chyba z dwa kilometry dalej. Zresztą wiem że przejść modernizację. Ja nie zaryzykowalem tylko przemyslalem i wyszlo na plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żukowo

niepubliczne przedszkole Kotek w Borkowie (4 odpowiedzi)

witam proszę o opinię o przedkolu Kotek w borkowie. Mial ktoś do czynienia z tamtymi paniami?...

do góry