Widok

Zachowanie Pań sprzedających w Max&Xawier

Dzień Dobry,
W dniu dzisiejszym tj. 29.04.2019 około godziny 18 robiłem zakupy w małych delikatesach i byłem mocno zdegustowany zachowaniem Pań sprzedających na stanowisku mięsnym ponieważ jeden z klientów (starszy Pan w kasku) przewrócił się i usiłował się podnieść. Żadna z Pań nie raczyła pomóc. Podnosząc tego Pana spojrzałem się na owe Panie, ale te panie odwróciły wzrok w drugą stronę. Chciałbym pogratulować właścicielowi sklepu załogi bez jakiejkolwiek empatii.
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,
Potwierdzam, panie z obsługi przy ladach z mięsem stać na niewybredne komentarze na temat klienta, a niektóre z nich zachowują się tak jakby ktoś postawił je tam za karę... niezadowolone z pracy, płacy?
Pracodawca powinien się tym paniom bardziej przyjrzeć...
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obsługa sklepu bardzo niemiła zwłaszcza na dziale mięsnym. Panie tylko ciągle plotkują o innych bez żadnych krępacji i zachamowań.
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 0
obsługa rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia... szczególnie za lodówkami
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te panie to przykład wyjęty z wiocha.pl czy sok z buraka, plota za lodówami, pretensjonalne odzywki i łaska że cie obsłuży..
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie,a jak przyjdzie znajoma to stoją i plotkują.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry