Już kolejny raz korzystam z usług Pana Tadeusza i jak zwykle jestem zachwycona :D...ostatnio zamówiłam koszulkę z własnym nadrukiem i tak jak poprzednio nadruk jak i sama koszulka była wysokiej jakości. Warto nadmienić, że ciężko jest znaleźć zakład, w którym tworzą nadruki na typowo damskich koszulkach...wszędzie możemy znaleźć nudne, bezwyrazowe i bezpostaciowe t-shirty. Może płci męskiej to nie przeszkadza, ale ja jako kobieta szukam czegoś w czym będę się dobrze prezentować... w zwykłym T-shircie mogę tylko spać...Dlatego tak cenie usługi Pana Tadeusza...W tym zakładzie jest szeroki wybór koszulek (bez rękawków, z krótkim rękawem, z długim...różne kolory) jak i innych gadżetów... Prawdziwa skarbnica prezentów na różne okazje. Wystarczy wejść na stronę zakładu, aby się o tym przekonać.... Nie rozumiem, czemu nie został podany adres..więc ja to zrobię :)
.....
Gorąco polecam...
P.S. Pan Tadeusz przeniósł zakład parę metrów dalej na ul. Chlebnicką, tak więc tu podany jest jeszcze stary adres. Wynika to pewnie z faktu, że właściwie zakład jest w trakcie przeprowadzki