Widok

Zadbajcie trochę bo szkoda fajnego lokalu

Byłem dzisiaj. Zachecony fajnym wystrojem klimatycznym rozmiarem i kuszacym menu lokalu wszedłem i mam pewne uwagi. Zaskoczyla mnie na poczatek studencka atmosfera - obsługa i kucharze nie przekraczali 24 roku życia. Fajnie, myślę sobię. Zabawnie i uroczo. Jeżeli zaś chodzi o konkrety to niestety było mniej uroczo. Quesadillapodobnie jak Burrito były mało doprawione. Po zjedzeniu nie zostaje w ustach żaden smak. Bardzo ulotne wrażenie. Mało słone mało ostre ( mimo zamowionego siódmego stopnia ostrości). Bez charakteru bez..tego co zapada w pamięć. Potem przyszedł czas na "salsę mango". Dostaję (sam gotuję zawodowo znam ten produkt jego smak i konsystencję) pulpę mango - bez smaku. W menu opisana jako "salsa mango z krojona cebula czerwona oraz chili". Salsa avocado opisana jest podobnie i faktycznie dostalem krojone avocado z cebulka itd..Czemu salsa mango jest woda z mango? Pytam Pania studentkę. Dostaję odpowiedź - tu z pomoca przychodzi zdenerwowany wyraznie moim uprzejmym pytaniem kolega ktory tam gotuje- że do pulpy mango wlrojona kest drobno cebula i chili i - tutaj robi sie jeszcze smutniej - napewno przeszła smakiem..lokal uroczy, menu super ale zasługuje na lepszy personel
Moja ocena
obsługa: 3
 
menu: 5
 
jakość potraw: 2
 
wygląd i czystość: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

UWAGA!!!! pinata nexican food!!!
Nie polecam tego zakładu! Gotują tam z karaluchami! Użyj zepsutych produktów! Pełna dyzenteria! Kucharze nie myją rąk ani po paleniu, ani po toalecie! Oszukują, nie płacą pieniędzy i nie składają urzędowo oficjalnych dokumentów, oszukują i nie płacą podatków państwu!
W foodtraku nie ma działającej lodówki ani wody do mycia rąk!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry