Widok

Zadbanego Pana do towarzystwa

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat?
Dziewczyny, polećcie coś sprawdzonego i i na poziomie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są, ale nie stać Cię
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stać to bym nie chciała.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

A po co ci agencja odezwij się michal.koczewski1982@interia.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Człowieku, skoro faceci robią castingi panienek w agencjach to i kobieta ma prawo wyboru z kilku panów.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

w Trójmieście per se to nie wiem...

zainstaluj tindera ;]
napisz, ze szukasz typa na wyłączność
tam każdy będzie chętny tylko przebierać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tinder nie. Tam stare dziady, pantofle i "niedopieszczone pasztety"... Szukają mamusi, spowiedniczki i terapeutki, żeby mogli codzienność ze swoją babą wytrzymać.
Kawkę im kupić, przytulić i nosek wytrzeć...
Ps
Dlaczego "na wyłączność"?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najpierw zadaj sobie pytanie, czy interesujący, zadbany facet zechce tracić czas w twoim towarzystwie... nawet za kasę?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11

A co, jesli jest brzydka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Setkę walnie, światło zgasi i o wyższym celu pomyśli.
Naomi Kamping czy kogo tam wyobrazi sobie i za kwadrans cierpienia, kasiorkę przytuli ;]
Sprawdzone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A sądzisz że wszyscy klienci agencji towarzyskich są piękni? Klient to klient. Piękny czy brzydki. Faceci mają poczucie że zasługują na najpiękniejsze kobiety a sami jakby nie oglądali się w lustrze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aradasch ty jeszcze żyjesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj. Mam 30lat jestem zdecydowanie dojrzałym z dużą kulturą osobistą mężczyzną. Od dłuższego czasu brakuje mi poprostu seksu jednak panie na telefon do mnie nie przemawiają. Zamiast mechanicznego seksu z kukła pragnę zbliżeń w które angażują się obie osoby. Mam 190cm wzrostu, zwykła posturę ciała, ciemne oczy i krótkie włosy. Jestem zadbany oraz dyskretny. Nie jednokrotnie słyszałem że mam pokaźny sprzęt , lecz nie mi to oceniać:) obecnie jestem w sporym dołku finansowym dlatego też postanowiłem się odezwać. Jeśli chciałabyś się poznać i wymienić zdjęciami odezwij się na e mail :)
fighter . clean26 @ gmail. com

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

załóż sobie konto na adoreo.com wrzuć fotki, zrób ciekawy profil (za free) i czekaj :) Beda odzywac sie panowie, kaske zarobisz na tym a i moze poznasz kogos z kim zechcesz sie spotkac :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No nie wiem czy to Adoreo takie fajne. Mam profil i chętnie bym dorobił z kobietą nawet na kamerkach e chętnych brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie. Fotki. I niech czeka na bandę spermiarzy którzy będą błagać o kolejne fotki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry
Zapraszam do kontaktu
otwarty@spoko.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli dalej masz ochotę spotkać się z miłym zadbanym mężczyzna chętnym na wszelkiego rodzaju igraszki może wiecznie albo noc razem u mnie lub i ciebie to zadzwoń mój nr501395237
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że sprostam Twoim wymaganiom.
Jackstrong75@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze jedno... Mam nadzieję, że 10,5cm Ci wystarczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczy mi jeśli potrafisz zrobić użytek ze swoich ~2,5 petabajtów pojemności mózgu.
Balansuję długość Twojego środkowego pakca brakiem m3.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak chcesz się spotkać Serduszko ️ podaj adres a się zjawię lub numer telefonu to porozmawiamy . A mój numer telefonu to 723447334
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mhmmmm, Kotku :) Słodko. Zanotowałam i czuję dobre wibracje.
Wolny termin mam we wrześniu 2027 roku. Odezwę się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może znajdziesz jakiś szybszy termin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj :) Osobiście nie mam pojęcia czy owe kluby istnieją, jednak jeżeli bardzo zależy Ci na czymś tego typu to zakładam, że jesteś kobieta kolokwialnie mówiąc niedopieszczoną, z własnym życiem prywatnym którego intymność szanujesz i mimo pewnych zachcianek czy fantazji nie dopuszczasz opcji odebrania Ci tej prywatności i w pewnym sensie strachu przed jej utrata. Mąż, rodzina, dzieci , przyjaciele czy firma nie może nic wiedzieć. Jeśli tak mają się sprawy to jedynie mógłbym zaoferować Ci moja osobę całkowicie dyskretna, czysta, sympatyczną również prowadząca normalne życie prywatne. Podobnież cenie sobie dyskrecję i anonimowość. Życie jak wielu osób postawiło pod kreską, i chwytam się różnych sposobów na dodatkowe zarobki. Dlatego też z pewnością nie byłbym dla Ciebie na każde zawołanie, jednak w momencie ustalenia terminu kurczowo będę się go trzymać a Ciebie nie zawiodę w oczekiwaniach :) Mam 31lat. Jestem dość wysokim mężczyzną mierzącym 188cm z normalna sylwetka. Jestem zadbany, krótko obcięty i wydepilowany. Moja kulturą osobistą jest na wysokim poziomie podejście do kobiety z pełnym szacunkiem a rozmów nie boję się w żadnym temacie. :) Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i może na mnie jako odskocznia postawić, odezwij się:) Gwarantuje że postaram się byś tego nie żałowała. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

co zrobic z takim mezem? (73 odpowiedzi)

od razu mowie, ze nie naleze do kalkulujacych pan, ktore sa z mezem dla korzysci. Naleze do grona...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

do góry