Witam. O Instytucie można byłoby napisać wiele dobrego. Niestety zarówno czas, jak i wymogi niniejszego formularza opinię tę swoiście ograniczają. Uwzględniając wszystkie podane parametry nie mogę wystawić oceny innej aniżeli 6. Osobiście uczęszczam na treningi Gracie Jiu Jitsu, przy czym miałem sposobność brać udział w innych wydarzeniach klubowych, jak szkolenia z samoobrony, kettlebell's, mobility, etc. Przychylam się do opinii osób, które dotychczas się wypowiedziały. W klubie panuje rodzinna atmosfera; jest on dla wielu osób (w tym dla mnie) drugim domem, zaś koleżanki i koledzy z maty uważam za przyjaciół. Treningi prowadzone są przez osoby o bogatym doświadczeniu sportowym i szkoleniowym, odpowiednim podejściu, cierpliwości i drobiazgowości. Służą wsparciem nie tylko podczas zajęć. Na macie panuje szacunek względem współćwiczących. Warunki lokalowe są bardzo dobre, zaś oferta moim zdaniem pozwala każdemu na znalezienie dla siebie "tego czegoś". Ceny nie odbiegają od lokalnych, zaś jeśli uwzględnić ilość zajęć oraz ich jakość, karnet traktować pozostaje jako świetną inwestycję w rozwój osobisty, w szczególności na gruncie zdrowotnym. Właściwe miejsce do poznania sztuk walki !