Widok

Zadowolona Mama

Moje dziecko uczęszcza do Smykowa już trzeci rok i nigdy nie żałowałam podjętej decyzji. Dziwię się opinii Pana, który skarży się że wszystkie dodatkowe zajęcia są odpłatne. W cenie czesnego moje dziecko uczęszcza aż trzy razy w tygodniu na logopedię, język angielski i rytmikę! Bardzo wysoko oceniam poziom przygotowania dzieci, a także różnorodność zajęć dodatkowych, które naprawdę wszechstronnie wzbogacają wiedzę dzieci. Ze spokojem patrzę na szkolną przyszłość mojej pociechy. Tu naprawdę najważniejsze jest dziecko. Wszystkim Rodzicom szczerze polecam
Moja ocena
opieka: -
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się z Panią. Moja córka chodzi od stycznia, ma teraz prawie 3 lata, widzę jak świetnie się tu rozwija, z radością idzie do przedszkola. W domu śpiewa piosenki, których się uczy. Widać, że lubi panie. Dodatkowym atutem jest duży plac zabaw należący do przedszkola. Dla mnie ważne są też godziny otwarcie - to, że mogę dziecko przywieźć ok. 7 a są dzieci, które są już od pół godziny. Poza tym można zaparkować pod samym przedszkolem co tez nie bez znaczenia zwłaszcza zimą i w czasie deszczu. Małe grupy to tez mniej chorych dzieci.
W cenie są występy teatrzyków, dogoterapia i zajęcia, o których napisała Mama wyżej. Starszy syn chodził do państwowego przedszkola i niby też było o ale w Smykowie jest bez porównania lepiej. Polecam wszystkim rodzicom, którzy zastanawiają się nad wyborem przedszkola.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Państwa wypowiedziach proszę również wspomnieć o ciągłych rotacjach kadry nauczycielskiej oraz fakcie że wielu przedszkolaków zagościło tylko na krótko bo na dłużej nie miały ochoty... Dobry marketing nie wystarczy zła sława roznosi się szybko pocztą pantoflową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Trzon" kadry jest ten sam - pani Mariola, pani Dorota i pani Agnieszka (+ pani Małgosia i pani Monika)
Odeszła nowa pani w grupie Biedronek ale to zmiana na korzyść bo grupę poprowadzi pani Mariola ze "starej kadry".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry