Widok

Zadowolona

Bardzo zadowolona. Wymagający wykladowcy
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozglądam się za dobrą uczelnią. Mieszkam w gdańsku , więc lokalizacja uczelni dla mnie plus. Jednak mam na oku dobrą pracę , dlatego szukam uczelni z zajęciami w weekendy. Jak na wsb to wygląda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja robię tam licencjat i daję radę łączyć studia z pracą, ale nastaw się, że poziom jest dość wysoki, kadra i atmosfera super, ale pouczyć się trzeba.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam! Zoja w gdańskim oraz gdyńskim oddziale Wyższej Szkoły Bankowej możesz podjąć studia I stopnia w systemie dziennym lub zaoczonym. Wśród dostepnych kierunków są np.: kryminalistyka, rachunkowość i finanse przedsiębiorstw czy angielski w biznesie. Więcej informacji oraz opis wszystkich dostępnych kierunków znajdziesz na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia Dodam, że aplikując na studia do 30 kwietnia możesz oszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super info . Dzięki. Powiedz mi jeszcze, czy maju jakaś mała promocyjka będzie ? Trochę późno wpadłam na to forum i kwiecień jest poza mną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam! Zoja, promocja zniżkowa została przedłużona do 31 maja. Jej warunki pozostają niezmienione: 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam zatem do aplikacji na studia!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tej zniżki skorzystać moga wszystkie osoby,które dopiero aplikują, czy tylki ci, którzy już studiują?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Józek, z promocji może skorzystać każda osoba, która w wyznaczonym terminie aplikuje na studia I stopnia w naszych oddziałach.

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jednym słowem jestem szczęściarą. Na 99% jestem zdecydowana. Powiedz czy można wpaść do uczelni i rozejrzeć się . No wiesz chodzi mi o jakiś dzionek otwarty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Zoja, zapraszam Cię do naszego oddziału, gdzie w dziekanacie możesz zapytać o nasza ofertę. Możesz także skorzystać z naszej strony internetowej i odszukać interesujące Cię informacje.

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielkie dzięki. Rozejrzę się w Waszej ofercie , jestem ukierunkowana na informatyczne kierunki , może coś innego przyciągnie moją uwagę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam. Uczelnia przyjazna studentom.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednym słowem warto składać tam dokumenty. Naczytałam sie trochę o tej uczelni . Większość pozytywnych opinii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zgadzam się co do wymagających wykładowców, wręcz przeciwnie.
Bardzo mały zakres jest przerabiany na zajęciach, które trwają 3h przynajmniej, piszę o niestacjonarnych.
Z 16 godzin na zajęcia i 20h na projekt własny robione jest tylko 16h zajeć na których robi się projekt ... czyli z 36h są tylko 16h
A kasę ciągną co miesiąc, 2 dni spóźnienia już odsetki nabijają, a co do odwołanych zajęć to nie były ponownie wpisane w plan trzeba było wykonać 2 telefony i mejla ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry