Widok

Zadowolony Klient - opinia

Szeroka oferta, doradztwo na najwyższym poziomie, profesjonalny montaż i to wszystko w przystępnej cenie. Polecam w 100%
Moja ocena
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukałem w sieci firmy oferujące kompleksowe usługi montażu firan, zasłon i żaluzji. Owszem, w Trójmieście jest ich sporo, ale każda z ofert miała jakąś słabą stronę: a to zbyt wysoka cena, zbyt odległy termin realizacji, wyczuwalne u oferenta osobliwe i różniące się od mojego poczucie estetyki i niedostatki profesjonalizmu. Zaliczam się do klientów raczej nieufnych, którzy zanim zamówią u wykonawcy usługę, muszą mieć z nim dobry kontakt mentalny. Wreszcie znalazłem. Firma Cross z Rumii oferowała "osłony okienne". Pod tą bardzo ogólną nazwą kryła się kompleksowa oferta służąca wypełnieniu, ozdobie i przysłonieniu przestrzeni okiennej. Krótka rozmowa z właściciele firmy, Panem Krzysztofem Czerwińskim przekonała mnie, że mam do czynienia z osobą o dużym doświadczeniu, potrafiącą uważnie wysłuchać życzenia klienta (a dobre słuchanie nie jest umiejętnością zbyt częstą), właściwie rozpoznać jego oczekiwania i trafnie doradzić. Nie pomyliłem się. Dostawę i montaż firan, zasłon oraz żaluzji wykonano terminowo i solidnie. Jeszcze raz dziękuję Panie Krzysztofie!
Włodzimierz Głodowski, Gdynia-Wiczlino
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry